Jump to content
php.lv forumi

Latnet vai DEAC?


Uldeens

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

latnet piedāvā apjomu jā - bet paprasi kā ir ar mysql un php...

vispār cik bijuši klienti pie latneta - visi neapmierināti.. baigā plēšana :)

 

deac hz par hostingu, bet serverus turēt ir ok, vienīgi reizēm gļučī - šodien laikam rūteris bija sadedzis viņiem... lielo serveru telpai nets pazuda, a mazajai viss bij ok :)

 

pamēģini arī te: www.ema.lv

Link to comment
Share on other sites

šodien laikam rūteris bija sadedzis viņiem... lielo serveru telpai nets pazuda, a mazajai viss bij ok :)

 

 

no puslīdz drošiem avotiem man liekas ka nekas nav nodedzis, bet lielās infrastruktūras upgrades šodien tur notiek.

Link to comment
Share on other sites

Guest Medniex

Par Latnet nevaru teikt nevienu sliktu vārdu, mūsu un mūsu klientu lapas stāv uz Latnet serveriem, downtime praktiski nav un ātrums... o jā, super!

Tā nav Latnet slēptā reklāma :)

Link to comment
Share on other sites

Man arī ir serveris DEAC'ā un varu teikt tieši to pašu, ka viņi nebrīdina par gaidāmajām problēmām, vai arī par esošajām.

Man ļoti nepatika toreiz, kad viņiem pazuda elektrība un pēc tam nez kapēc man serveris netika tīklā. Tikai tad, kad aizbraucu pie viņiem, tad tikai reāli kaut kas tika izdarīts :( (Savā ziņā saprotu, viņiem vajadzēja iebootot visus tur atrodošos serverus un to nav maz!)

Bet, citādi esmu ļoti apmierināts ar viņu hostingu un cik esmu dzirdējis tad izvietojot lapas uz viņu serveriem arī ir ok. Darbu veči dara un māk to darīt.

 

P.S.

Es arī piedāvāju hostingu un pats hostējos DEAC'ā :)

Un kas par to? :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...