Jump to content
php.lv forumi

VenPad Aquitaine


Venom

Recommended Posts

taka php expert editor var vienkarshi nokonfiguret lai varetu palaist php scriptus.

 

Ņu, ja palasa readme att. uz šo sadaļu, nekas sarežģīts nav. Pie tam es pats dodu priekšroku VenPad + vairāki Browseri un refreshs tavās rokās ;)

 

koda pabeigshana ka tas ir zenda studio editora

 

tu domā to, kas ir uz CTRL+Space (piem. uzraxti mysql_un nospied), Shift+Space [arī saukts par Snippets, Tools>Snippets] (piem. uzraksti for un nospied shift+space), vai pat ctrl+alt+space, jeb t.s. Step-By-Step (turpat iekš Tools).

 

koda izlidzinashana ka zend'a

 

Tas ir kā?

 

es tikai nerubiju kapec tu centies taisit editoru ta lai tam izmers butu mazaks ka 1 Mb

 

tāpēc ka staipu līdzi uz tādiem datoriem, kuriem NAVA CD-ROMs, vai arī neņem pretī CD-RW/Multisession CD-R.

 

ka nokonfiguret manuali latvieshu valoda jo daudziem sagada grutibas english

 

tu domā nevis "nokonfigurēt", bet pārtulkot? nav lielas jēgas+katru reizi jāupdeito. programmētājam angļu jāzin kā savi divi pirksti ;) nesen nodevu angļu sertifikācijas testu - varu palielīties ar saviem 637 no 677 TOEFL un 6.0 no 6 TWE ;)

 

latvieshu valodas atbalst jo ka parasti man nav pat keybordam ieslegts LV.

 

Droši vien patiks arī pie ieslēgtā KeyLV rakstīt aa, ee, ss un tie tiks pārv. par ā,ē,š utt. Gribu vēl vācu oe un ae pārveidi uztaisīt.

 

atrs nebremze

 

kā nu kuram, kā nu kuram. man ir gadījies noķert dažus gļukus atverot 50-mb SQL, bet tas nav atkarīgs tik daudz no manis, kā no SynEdit iztrādātājiem+RAMa.

 

smuki iekraso sintaksi.

 

konfigurējams

 

smukas ikonas un smuki izveidots dizians.

 

dizaina tur nav. tur ir tikai "saskārne", jebšu interfeiss.

 

... taka citos editoros ka var vairakus failus var editet!

 

Gaidu, kad pāriešu uz jaunāku SynEdit versiju (ar radikālām izmaiņām, tā kā kādas 2 dienas nāksies ķēpāties ar dažu f-ju pārraxtīšanu un kaut kas var iet arī zudumā). Bet tā kā man vēl divi komercsaiti jāuztaisa tuvākajā laikā + bakalaura darbs vēl nav sākts, domājams, ka tas nebūs tik tuvā laikā.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lab ierubiju dazas neprecizitasstes bija rakstot ka neka uz atru roku rakstiju! gaidisho nakosho versiju!

Link to comment
Share on other sites

A man nestrada tas links uz tavu Ventpad! Gribejas iemegjinat jauno versiju!

 

 

Tagad skolaa uz visualbasic taisam texta redaktoru, gribeju zinaat vai tas ir gruuti uztaisiit php highlightu?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...