Jump to content
php.lv forumi

VenPad Aquitaine


Venom

Recommended Posts

  • Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nevareetu nodaunlodot to ZDE [kameer pieleca, kas tas ir]un izlikt uz *.lv zonas? Keycode es dabuuju, bet trafika vairs nav.
kas tev tas par tādu krutu netu :/ un tiešām nekur *.lv nevar dabūt ? uz DC ar nav ? hmm... nu labi... nav jau grūti man... novilkšu un uzmetīšu kaut kur... tikai pagaidi man ārzemju nets briesmīgi lēns X(

ja der Linux versija ta tūlīt varu iedot...

Link to comment
Share on other sites

vobšem Zend Studio aka Zend Development Environment v3.0 ir te

sākumā ( nezināmu spēku iedarbībā ) novilku kaut kādu Zend Studio v3.0 Server vari panemt te

 

kuššš.... nesaki nevienam ;) man līgumā rakstīts nekādu Apachi/FTP/utt. un pasaki kad novelc lai varu mest prom...

ā un vēl ja nevari piekonektēties ta es guļu naverna...

Link to comment
Share on other sites

Ilgi nācis (8-8.7Kb/s), bet abi tika dabūti.
naverna tāpēc ka es te ar downloadiem aizrāvies bišku... nu labi... metu ta prom abus...
P.S.> top jauna VenPad versija
lai veicās tā teikt...

 

btw redzēju ka iekš download.times.lv ar esi ielicis un ( tiko paskatījos ) ir 422 downloadi :)

Link to comment
Share on other sites

> btw redzēju ka iekš download.times.lv ar esi ielicis un ( tiko paskatījos ) ir 422 downloadi :)

 

Mjā, bet neviena kommenta :(

 

VenPad 1.6.4 out now!

Pievienots Tidy supports - tagad kodu var Validēt, pārvērst HTML uz XML, XHML un atgriezieniski un savstarpēji, pārkonvertēt encodingus.

 

@CryRat: apskatījos ZDE - nepārliecināja. Viena laba lieta - UTF-8 supports tieši editorā: to es pagaidām mēģinu izštukot, baigi gribētos iebāzt VenPadā. Otra apšaubama lieta (ar ko izceļas arī tāds verķis, kā Komodo) - background sintaksa čekošana un erroru pasvītrošana kodā. Velk uz nebēdu. Mēģināšu vēl abus editorus paštukot, bet lēnām pārliecinos, ka VP tomēr rūlē.

Edited by Venom
Link to comment
Share on other sites

ar ļāūņā āčīša ieteikumu palīdzību tapa

VenPad 1.7.2

 

Uzmanību! Versijā 1.7.2 tika izmainīts SQL Dialekta highlighting stils - agrāk tas bija MySQL, tagad tas ir "Standart" (jebšu ANSI SQL) un izveidoti atsevišķu dialektu highlightingi (MySQL, Oracle, MSSQL, ...)

 

Uzmanību! Versijā 1.7.2 bija bugs, kas pakāra VenPad'u aizverot Server File dialogu - dziļi ieteicams noapgreidoties uz 1.7.3

Edited by Venom
Link to comment
Share on other sites

Kompilaatoru iekshaa nav! Uzinstalee sev vajadziigo (C++ es izm. Dev-C++) un ieraksti kompileeshanas komandu ieksh venpad.ini. Taapat Tidy funkciju izmantoshanai nepiecieshams pierakstiit celju liidz tidy/iemest to VenPad direktorijaa.

 

sk. readme.htm

Link to comment
Share on other sites

Venom, labi pastrādāts! ;) Patīk kā viņš izskatās, patīk lielākā daļa no hotkeyu-funkcijām, patīk tas kā darbojas preview logs un pat patīk kādas krāsas esi izvēlējies sintax hailaitam. Bet!... pavei, trūkstošo lietu saraksts salīdzinājumā ar manu etalonu redaktoriem:

  • Nevar meklēt vairākas rindiņas kopā. EditPlus ir opcija more/less meklējot, kas nomaina input uz textarea un otrādi
  • Nevar meklēt pēc regex (!)
  • Tas pats attiecas uz replace
  • Ļoti pietrūkst Save As Remote/Open Remote/Upload Multiple/Upload File
  • VP Neatbalsta Custom Highlight Syntax failus. Piem., ja sanāk bieži strādāt ar kaut-kādiem kreisākiem failiem, EditPlus saitā var atrast lērumu ar citu lietotāju uztaisītiem hailaitiem, vai pat uzrakstīt pats savējo
  • Keystroke Recording! EditPlus zem Ctrl+Q ir 10 sloti, kuros katrā var ierakstīt savu makro, un ja vajag ko samainīt lielā skaitā vienādu rindiņu, ātrāk ir to izdarīt ar macro ne regex s/replace
  • Tā-ā-ābs! Svētā govs, kā gan vispār kāds var ko darīt bez tabiem?! Tas taču ir kā lietot IE!!!!1 :) Bet ja nopietni: piem., man screen res ir 1024 un start josla ir divās rindās, lai tikai varētu tikt galā ar visu atvērto logu daudzumu. Mazākais, cik man viņu mēdz būt, ir 8, bet normāli tie > 16...
  • Replace All var uztaisīt visos tabos uzreiz
  • Visa ultra-noderīgo karto taustiņu mirāde!
  • Document Templates. Es bez tām vienkārši dabūtu galu vienas dienas laikā
  • Find In Files. Windows Search funkcija meklē tikai iekš pāris noteiktiem failu tipiem, kurus Microsoft p**iņi ir izvēlējušies tavā vietā, kamēr šitams rīks!...
  • Save All. Ja tabos daudz nesaglabātu failu, pieseivo tos visus
  • Cliptext Window. VP arī tāds ir, bet ne kastjumaizabls
  • Format: Trim Trailing Spaces/Tabs to Spaces/Spaces to Tabs/Split Lines (ja wrap)/Join Lines/Reformat (tip remove \n un repeating spaces visā dokumentā)/Line Comment (gadījumiem, kad nevar /* */ stila komentus)/Line Uncomment/Column Select (visi ASCII mākslinieki uzgavilē)/Align (Center|Left|Right)/... ... ...
  • ...
  • ...
  • ...

OK, man pietiek. :D Uzlieciet sev EditPlus un paši apskataties, kam intresē.

 

 

Īsumā viss pārējais, ko gribēju pateikt:

  • Liela daļa no menu pogām man ir noņemta, jo hotkeys un main menu ir ērtāki un neaizņem vietu
  • Dažreiz ir problēmas kopējot iekšā baltic simbolus, un vajag vispirms pārnest no clipboarda parastajā notepadā un tad atkal clipboardā, un tikai tad EditPlus. Vai arī pieseivot kā unicode un atvērt
  • IMO labāks par tādiem bloatware kā UltraEdit utml.
  • Ātrs kā parastais notepad - nekad nebremzē, kamēr VP gan man mazliet iebremzējās nez kāpēc
  • Made in South Corea :lol:
  • Par cik EditPlus manās acīs ir gandrīz pilnība, neesmu redzējis gandrīz nevienu citu redaktoru un tāpēc man grūti teikt, vai nav arī kas labāks

Edit: Eh... sanāca vairāk kā reklāma, ne salīdzinājums. :huh: Sorry par to.

Edited by Fatalis
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

karoce uzraksti latvieshu valoda ka es piem varetu nokonfiguret vinu lai varetu kodet php scriptu un pec tam to aplukot! :)

Link to comment
Share on other sites

File>Server File

Augšējā logā izvēlies failu lokālā dirā, piem. c:\usr\manalapa\index.php

apakšējā dirā, uzraksti att. domēnu, kur tev tā lapa skatīsies, piem. http://localhost/manalapa/

Tagad uz "Preview" tev tiks skatīta http://localhost/manalapa/index.php no pēdejā nosaeivotā index.php (Apache vai tml. jāieslēdz). Parasti noder arī ieslēgt Address Baru (kur var ierakstīt adresi, norefrešot lapu, nostopot) iekš View>Dynamic Elements [VP 1.8.2] vai View>Address Bar [VP<1.8.2]

 

+ atver venpad.ini (pie izslēgtā VP)

a) Iekš [Compile] sadaļas vari ierakstīt (ja tev php normāli palaižās "zem" DOSa)

php=C:\php\php.exe -l "%V\%T"

tad varēs bez ieslēgtā Apache uz View>Syntax Check (Alt+F9) pārsēt kodu, resp. pārbaudīt, vai tajā ir kādas sintaktiskās kļūdas. Ja būs kļudas, izleks paziņojuma logs (ķipa: Warning, unexpected ; at line ...) un kursors novietots ~ kļūdas vietā.

B) iekš sadaļas [Manual] vari pierakstīt

php=%chm[Ceļš\kur\tev\stāv\php_manual_en.chm]%Pchm_function.html#%s

tad, piespiežot uz kādas funkcijas stāvot shift+f1, parādīsies att. manuāla sadaļa (piem. piemirsies, kurš parametrs kur bija jāliek iekš strrchr(), uzraksti un/vai iezīmē strrchr un nospied shift+1).

Link to comment
Share on other sites

Vakar es ta patesteju un tavs VenPad ir tiri ta neko! bet tikai vajadzetu vel:

taka citos editoros ka var vairakus failus var editet!

taka php expert editor var vienkarshi nokonfiguret lai varetu palaist php scriptus.

koda pabeigshana ka tas ir zenda studio editora

koda izlidzinashana ka zend'a

es tikai nerubiju kapec tu centies taisit editoru ta lai tam izmers butu mazaks ka 1 Mb

ka nokonfiguret manuali latvieshu valoda jo daudziem sagada grutibas english :)

 

Patika:

latvieshu valodas atbalst jo ka parasti man nav pat keybordam ieslegts LV.

atrs nebremze

smuki iekraso sintaksi.

smukas ikonas un smuki izveidots dizians.

:blink:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...