Jump to content
php.lv forumi

VenPad Aquitaine


Venom

Recommended Posts

  • Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ieviest veel tikai vienlaiciigu vairaaku failu editeeshanas iespeeju (imho ljoti eerta un vajadziiga lieta, paarsleegties starp includeem utt).

Un varbuut arii hilght kraasu editeeshanas iespeeju, lai teiksim vareetu lietotaajs palabot peec savaam veelmeem (piem es nevareeju paskatiitis uz komenteeto tekstu.. tas dzeltenais trakoti koda aciis :) )

Un varbuut veel line wrapingu - tb wrapot garaas lines lai nav jaaskrolee uz saaniem.

Preteeji jau zveers :)

Link to comment
Share on other sites

patika tā labā mala... nu tur kur bij visādi JavaScrip un CSS gabali... a to ar ZDE nākās vazāties pa visādiem saitiem lai tik acerētos kā kaut kāds tur overflow ( owerflow ? owerflov ? overflov ? heh... ) pareizi rakstās...

nepatika ikoni... kaut kādi nesmuki ( nekvalitatīvi... ) viņi...

nepatika tas ka pārāk daudz visādu toolbaru un pogu ( nu nav jau tik briesmīgi kā kaut kādā Dreamweaverā bet tāpat ) kam tas vajadzīgs ? paskaties uz ZDE... perfekti... tikai viena maza pogu rinda...

 

vispār jau īpaši nopietni nepaskatījos ( jo nav uz Linux ) bet tā jau diezgan interesanti...

respect !

Link to comment
Share on other sites

@all:

Paldies par atsauksmēm, tā vien turpināt!

 

@CryCat:

man šķiet, ka tā tomēr bija kreisā mala :) t.s. SideBars. Pamēģini vēl ctrl+space spiest rakstot visādas php funkcijas ;)

Ikoniņas maināmas => venpad.ini CustomSkin=*.bmp, piemērs kur kādai ikoniņmai jāatrodas ir default.bmp, bet taisnība vien ir, ikoniņas pārsvarā "nospertas"

Tos tūlbārus var noslēpt View>AdresBar un ButtonBar paliks tikai pārslēgšanās starp syntax highlightingiem un "kursora" pozīcijas rādītājs, VolumeBaru nākošajā buildā arī varēs noslēpt, varbūt visu to apakšējo "statusa" strīpu

VenPadu var noWINEot, esmu mēģinājis pats uz Knoppixa. Protams, nestrādā "Preview" un vēl kas cits, kas bāzēts uz Active X. Ja labi ies, sameklēšu Delphi Kylix un pārkompilēšu uz linušiem.

 

@Roze:

Vairāku failu editēšanu iekš viena loga (MDI) es, godīgi sakot, negribētu taisīt:

1) tikai pārkompilējot programmu par MDI, palielināsies *.exe, nav īpaši liela problēma pie mūsdienu i-neta ātrumiem, bet es te cīnos par katru kb ;)

2) sākumā bija, bet jātraksta diezgan daudz procedūru kas pārbauda, no kura loga gāja "clicks" vai tml. - vairāk vāju ne"foolproof" vietu utml.

 

Padomāšu par to, lai SideBarā varētu ar drag & drop ievilkt "projekta" failus, kurus pēc tam virināt ar klikšķi uz sarakstā, bet vai nu tajā pašā, vai atsevišķā VenPadā

 

WordWraps ir nelāga lieta. Īpaši, ja tas jātaisa man pašam ;) Resp. es izmantoju komponenti, kurā ww nav iestrādāts un negribās ņemties ar to tekstu izzīmēšanu uz formu handliem un canvasiem. Mans uzskats arī, ka kodam, kuram jāaiziet pāri ekrānam, mazāks "readability". Uztaisīšu kādu f-ju, kas pēc vēlmes ar \n nobreikos selectēto tekstu pēc n simboliem.

 

Nākošajā buildā varēs globāli pamainīt highlightingu.

Link to comment
Share on other sites

es nezinu vai tu to speciāli vai kā bet... RAT un CAT redzi atšķirību ? būs man avatars jauztaisa...

 

nu labi pie lietas...

yeah... tas SideBars ir kreisajā malā...

un [CTRL]+[sPACE] patīkami... tieši gribēju teikt ka trūkst... tikai būtu baigi labi ja tur rādītu ko tā funkcija dara tjipa kaut kādu mazu aprakstu...

par Wine... nepatīk man viņa... palaidāš jau jā bet visādus "OLE control activation failed." met ārā ik pa laikam... un fonti ir stipri par maziem... btw ja izdomā ka vajag Kylix ta var no manis dabūt... kaut kur mētājās v3

 

vēl mazliet par izskatu...

uz augšējās malas ( File, Edit utt. ) manuprāt nevajag tās bildītes...

ja nav vairāku failu editēšana tad nevajag tās sadaļas ( Preview un Edit ) manuprāt Preview vispār nav vajadzīgs... tāpat kā tajā SideBarā HTML sadaļa... kurš gan nezin HTML ? un kas tas par Freqwent vispār nesapratu :/

vēl labi būtu mainīt visas krāsas un fontus...

laikam viss :) nu tas tā mans viedoklis...

 

interesanti būtu zināt uz kādiem lietotājiem tu tēmē ? newbie vai advanced ? HTML vai PHP vai... ? un kāds ir mērķis... vienkārš, ātrs vai piebāzts ar visu iedomājamu ( un neiedomājamo ) ?

 

vispār es nesaprotu kāpēc tik maza komentu...

katrā ziņā VenPad ir mans jaunais Windozes PHP editors...

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz iesāku taisīt savu text-editoru. Pēdejā laikā vēl palasījos, ko šeit cilvēki grib no php-redaktora un tad no jauna tapa šis te:

 

http://venom.times.lv/VenPad.zip

 

Lūdzu ievērtēt.

Es taa pavirshi ieveerteeju, bet izskataas diezgan kruta, tagus arii izkraaso, rindas numuree, previews tam visam ir. ir ok!

Pastraadaa pie shitaa tuulja popularizeeshanas. B)

Link to comment
Share on other sites

Klau tiko iemeginaju! Izskats jau kruts, bet man tada problema es neatradu setingus kur kaut ko varetu pieregulet! Un ka var apluret php uzmeikoto scriptu?

Cik es sapratu vins ir domats vairakam valodam! Vienu gan es tev ieteiktu taisi lai butu erts un smuks un nevilktu nezeligi kompi! (man patik PHP expert editor varbut pasmelies idejas :) no shamajiem !) man piemeram izmers ir sikums galvenais lai man patiktu! Paste ikona mani izbrinaja nevareju no sakuma saprasts ko ta dara!? Klau gaidu jaunus updaitus+ ficas! Ta turpinat varbut ar laiku klus kruts editors! Un velak varesi kast $$$$$$$ baksus ! Bet protams Latvju zeniem par velti!

Link to comment
Share on other sites

@CryRat:

Sorry, net es agraak kaut kaados forumos visu laiku redzeeju Cry_C_atu.

> ... tikai būtu baigi labi ja tur rādītu ko tā funkcija dara tjipa kaut kādu mazu aprakstu...

 

Visbiezhaak lietojamaam funkcijaam es savadiiju argumentu un atgr. veertibas aprakstus. Piemeeraam visaadiem str_*, kuriem es nekaadiigi nevaru atcereeties argumentu seciibu. Bet taa kaa visu php dokumentaaciju es pavilkt nevaru, buutu prieciigs par paliidziibu.

 

Plus, ja _ljoti_ vajadziigs apraksts ir taada lieta kaa View > Lookup (SHIFT+F1), kas nostraadaa ieziimeejot funkciju, vai teksta kursoram atrodoties uz taas - raada manuaala sadlaju ieksh Preview.

Prieksh Manual Lookup tev buus vajadziigs piem., php_manual.chm.

Ja vinsh buus uz c:\php\php_manual.chm

jaapalabo venpad.ini [Manual] daljas settingi uz:

php=%chmC:\php\php_manual_en.chm%Pchm_function.html#%s

Un rullee ;)

 

> fonti ir stipri par maziem...

Meegjinaashu uztaisiit settingus

 

> btw ja izdomā ka vajag Kylix ta var no manis dabūt... kaut kur mētājās v3

Ja ir uz *.lv adreshu zonas ftp/http, iemet linku. Neko nesolu, bet incanti buutu (droshi vien, Preview prieksh linushiem izlidotu, jo paarsvaraa vinsh ir tas OLE* vaininieks).

 

> kurš gan nezin HTML ?

Paraadiit ar pirkstu?

Nav svariigaakais tas, ka vinsh tur vispaar ir, bet kaadi tagiem ir atljaujaamie atribuuti un ka tos var ar dubultklikshkji vai r-click "iepasteet" ieksh source un saudzeet pirkstinjus ;)

 

> un kas tas par Freqwent

 

 

 

> Preview vispār nav vajadzīgs...

Domaats, lai nau visu laiku jaapaarsleedzas starp to un shito. Man patiik Simulate Resolution fiicha, jo monitors maajaas ir 800x600, bet 1024x768 min uz papeezhiem. + tas manual lookups.

 

@CryRat & Roze:

> vēl labi būtu mainīt visas krāsas un fontus...

tiks dariits

 

@AntiXaker:

Sk. readme.htm Working with VenPad un Options-dependend capabilities

Respektiivi, viss kas updeitojams, glabaajaas ieksh *.ini

 

Juus variet ieteikt skriptu piemeerus, kuri buutu liekami ieksh:

complete.ini

steps.ini

 

Un atkal saraksti prieksh Ctrl+SPACE

propose.ini

propsub.ini tiek dziiti no datu baazes, bet buutu veelams ka kaads cilveeks man paliidzeetu papeetiit visvajadziigaako funkciju argumentus, kaa tos pierakstiit iisaa bet saprotamaa veidaa un atsuutiitu savus priekshlikumus uz mailu.

 

>Un ka var apluret php uzmeikoto scriptu?

Piem. tev jaaskataas www.saits.lv/forum/index.php, kas buutiibaa gulj uz c:\usr\www\saits\forum\index.php

 

File>Server File

 

Augsheejaa ievadlodzinjaa c:\usr\www\saits\forum\index.php

Apaksheejaa ievadlodzinjaa http://www.saits.lv/forum

 

OK

Neaizmirsti iesleegt Apache un tad ieksh preview tev raadiisies *.php izvads

 

Shobriid ir ideja par PHP Syntax Check, kad pat Apache nevajadzees palaist (bet php gan jaabuut).

> Cik es sapratu vins ir domats vairakam valodam!

Respektiivi visam, kur source kods ir teksts

Papeetot Run/Compile opcijas, var kompileet C++,Java utml.

 

> ...un nevilktu nezeligi kompi!

Kompileeju VenPadu uz sava C600 ar 192RAM, pagaidaam apmierinoshi

Jo vairaak settingu, jo ilgaak startups

 

Diezgan daudz RAM un uzsaakshanas laika aiznjem to ctrl+space, shift+space, ctrl+alt+space izveidoshana, daudzas fiichas uztaisiitas ar API (tiek izveidotas runtimeaa, resp. katru reizi pastarteejot programmu no jauna) lai samazinaatu izmeerus.

Gribeetos izdzirdeet arii kaa kuram "velkas" uz dazhaadaam konfiguraacijaam.

Buutiibaa ar P-100 un no 9MB briivaa RAM vajadzeetu vilkt.

------------

 

Naudu domaajams ka diez vai raushu (tik un taa, ja buus vajadziigs, uzlauziis) - kaa saka, ja gribi daudz $, pieturi SHIFT+4, bet ieksh CV vareetu paziimeeties ;) The best things in life are free. Sourcus gan nedoshu par briivu ;) (ja nu kaadam baigi sagribeesies "paarpirkt" tiesiibas)

Link to comment
Share on other sites

Šodien mani velk uz latviskotajiem termiņiem:

 

Aktuālā versija 1.6.3

 

Pārveidots saskarnes izkārtojums (interface)

Eksports uz teksta failu ar Uniks/Mac linebreakiem

Automātiskā pēdejā faila atvēršana ar kursora poziconēšanu

Jaunas teksta operācijas - vairāku līniju komentēšana/dekomentēšana, stringu escape-ošana (' par [slash]') utt.

Teksta pievienoshana līniju sākumā vai beigās (prepending/postpending) [ja nu vajag salikt echo ' esošais teksts ';]

Teksta wrapošana pēc noteiktā zīmju skaita (vēl nav līdz galam izdomāts)

Automātiskā input/output rutīnu ielikšana (vienreiz CTRL+Up, lai nav jāraksta document.write ... utml)

Koda kompilēshana vai priekšapskate (var dubugēt php neieslēdzot Apache)

Var apskatīties "slēptās" zīmes

Tiek iezīmēti iekavu pāri (piem., lai redzētu kur sākas un beidzas cikls)

Koda gabaliem (Snippets) un Dialoga Veidņiem [tā laikam tas saucās latviski, Step-By-Step] koda vārdi tiek parādīti ieksh menu

Pikseļlineālis (Ruler)

Uzlabots KeyRU, pievienots KeyLV - abiem spec. burti tiek izvadīti kā pogas; KeyLV, rakstot dubultranslītā (aa, ii utt.) pārveido to par normāliem lv burtiem, apstrādā apostrofa (') piespiešanu uz USA izkārtojuma

Pievienots boksis "pārlekšanai" starp funkcijām

Iespējams mainīt editora fontu, izmēru, highlighteru krāsas

Parādījies "Web" highlighteris - php+css+js kopā

Pievienoti RSS statementi iekš Library Tree

Tas, kas tiek ieglabāts Collect logā, tiek parādīts arī koda priekšlikuma uzpeldošā loga (Code Proposal Pop-Up)

Link to comment
Share on other sites

veel:

 

step by step rezultaati:

 

 

textare name="ffsdf" cols="fsdf" rows="fsdfsd" disabled="fsdfds" readonly="fsdf" wrap="VIRTUAL"></textarea>

 

inpu type="text" name="" value="" size="" maxlength="33" disabled="false" readonly="dds"t

 

 

selec * FROM table

WHERE

GROUP BY field1

ORDER BY field2

LIMIT 3t

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...