Jump to content
php.lv forumi

Virsraksti


novaks

Recommended Posts

Lieta tāda.

 

Lapā atrodas teksta links uz kura nospiežot atveras nākamā lapa (kā jau parasti tas mēdz notikt).Kā var izdarīt lai man tas teksta links nākamā lapā jau būtu kā virsraksts. Un pēc tam pamainot vienā vietā teksta linka nosaukumu viņš pamainās visur?

 

Es saprotu ka tas ir samērā vienkārši tikai mans ir galīgs nesapraša :unsure: , tāpēc ja varētu tad pašu vienkāršāko variantu.

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Lieta tāda.

 

Lapā atrodas teksta links uz kura nospiežot atveras nākamā lapa (kā jau parasti tas mēdz notikt).Kā var izdarīt lai man tas teksta links nākamā lapā jau būtu kā virsraksts. Un pēc tam pamainot vienā vietā teksta linka nosaukumu viņš pamainās visur?

 

Es saprotu ka tas ir samērā vienkārši tikai mans ir galīgs nesapraša :unsure: , tāpēc ja varētu tad pašu vienkāršāko variantu.

Paldies.

Jā te laikam apgrozās baigie profi.Spriežu pēc tā ka neviens neuzskata par vajadzīgu atbildēt uz stulbu jautājumu.Skumji :(

Link to comment
Share on other sites

diezgan labs jautaajums ;) vispaar jau sapratu ka tevi ir kaut kaads teksts un tur tajaa tekstaa pa vidu meetaajas kaads links, un atverot naakamo lapu kaa virsrakstamir jaaparaadas tam tekstinjam kas ir links.

 

pat taa uzreiz nevaru iedomaaties, var teikt tev ir jaapadod taa teksta veertiiba ;)

 

khm.. varbuut vareetu kaut kaa ta taisiit piemeeram

<a href="?links=Yehaaaa">Yehaaa</a>

 

un tad naakamajaa lapaa vienkaarshi tas yehaa tiek izechots :)

 

echo $links;

 

bet nu manupraat shitais variants nav labs;)

Link to comment
Share on other sites

Kaut kas taads:

 

 

uztaisi vienu atsevishkju conf.php

 

<?php

$linx['text']="kaukaac linx";
$linx['url']="page2.php";

?>

 

 

tad page1.php

 

<?php

include ('conf.php');
....

//kur vajag linku

print "<a href='".$linx['url']."'>".$linx['text'].</a>";



?>

 

un visbeidzot page2.php

 

<?php

include('conf.php');

print "<h1>".$linx['text']."</h1>";


?>

 

tas taa, ja pareizi sapratu probleemu...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...