Jump to content
php.lv forumi

Turpmaaka HTML koda generaacija!


Sasa

Recommended Posts

Kaa es varu turpinaat genereet HTML formu piem tad kad ir aizpildiiti visi cik tur piem. 5 lauki paraadaas naakamie un taa taalaak tas ir vajadziigs tamdeelj lai butu to lauku tik cik nepiecieshams!

 

Un kaa piem. var chekot laukus "on the fly" nevis kljuudas paraadaas peec kaadas pogas nospieshanas bet kad uz naakamaa lauka paarieshanu vai kaut kaa tam liidziigi?

 

kaa var kaut kaadu taadu aizpildiitu formu noformeet uz Word dokumentu vai uz kaadu citu failu pa 26 tabulas ieraksiem ieskaitot virsrakstus un visu paareejo kas paruutiijumaa ir jaaievada?

 

kaa var tadii atskaitee izvadiit 26 ierakstu tad izveidot naakamano lapu atkal ar 26 ierakstiem un taa taalaak kameer no taas formas visi dati ir zoliidi saformeeti pa kaut kaada normaala tipa atsaiteem kuras var normaali izdrukaat vai arii savaadaak!

 

PS. man te baigais funktieris galvaa ir, bet bez padomiem smadzene pa iisu... :(

Link to comment
Share on other sites

Un kaa piem. var chekot laukus "on the fly" nevis kljuudas paraadaas peec kaadas pogas nospieshanas bet kad uz naakamaa lauka paarieshanu vai kaut kaa tam liidziigi?

 

Un to arī ar tīrāko JS? Iespējams, ka vienkārši mana nezināšana..

Link to comment
Share on other sites

njaa tagad jaamaacas JS ... bet kaa buutu ar paareejiem punktiem kas man nepiecieshami! kautkaas atskaites generaacija sakariigaa formaataa?

 

aa un kas ir tas AJAX. ?

 

un veel kas JS ar PHP ir savietojami ... tipa var JS un PHP viens otram nodot mainiigos vai kaut kaa tam liidziigi?

Edited by Sasa
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...