Jump to content
php.lv forumi

FCKeditor errors


Maize

Recommended Posts

Sveicināti!

 

Taada man probleema! iespeejams nerakstu iisti pareizajaa foruma sadallaa tad piedodiet man bet pls ja varat paliidzat vai dodat kaadu ideju!

 

Lieta taada:

CMSaa ko ssobriid taisu vienai lapelei izmantoju FCK editoru! Kameer viss notika uz mana lokaalaa viss bija kaartiibaa bet tikko uzlieku uz remote serveriissa kur lapele tiks hosteeta ar FCK editoru notikaas nelaaga lieta:

 

Izmantojos Failu browseri un veidojot jaunu folderiiti izmet erroru "Unknown error creating folder"

 

Uz testa failinna kas iekllauts FCK man raada arii saadu probleeminnu:

 

<?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?> 
- <Connector command="CreateFolder" resourceType="Image">
 <CurrentFolder path="/" url="/UserFiles/Image/" /> 
 <Error number="110" originalDescription="SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 1226 is not allowed to access /home/adebes/public_html/UserFiles/Image owned by uid 33" /> 
 </Connector>

 

NU par kautkaadu aploadossanu vispaar nav ne runas! Nekas nenotiek! Errorus nemet bet arii neaplodojas nekas!

 

Varbuut kaads ir saskaaries ar ko liidziigu - tad plz paliidzat!

Link to comment
Share on other sites

permīsijas... chmod

 

Nuu ok! Tad taaa:

folderitim /UserFiles/ permisijas ir kaa vajag - viss 777

 

Es veel piellauju ka taas permisijas ir vajadziigas arii visam cellam kas tajaa erroraa uzraadiitas ja?

 

Probleema gan taada, ka es tajaa cella

/home/adebes/public_html/UserFiles/

permisijas varu uzlikt tikai saakot no folderiissa /public_html/ - tas vereetu buut ka arii iepriekss kautkur taam jaabuut 777 ?

Link to comment
Share on other sites

doh, permisijas ir uz atsevišķu folderi un šajā gadījumā 0777 liec priekš `Image`, nevis `UserFiles`

 

Visiem apakssfolderiem arii ir 777 - turklaat FCK tos apakssfolderus uzcepa pats ar 777 permisijaam - un tas jau man kautkaa jauc praatu - kaa tad ssis vareeja tos folderus sataisiit kaa vajag bet tad kad es lieku manuaali kaadu folderiiti izveidot tad ssis man to erroru sejaa iebaazz :(

Link to comment
Share on other sites

Varbuut ka ssitaads errors vareetu sniegt kaadam kaadu skaidriibu:

 

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 1226 is not allowed to access /home/adebes/public_html/UserFiles/Image owned by uid 33 in /home/adebes/public_html/Autobuss/construct/cms/FCKeditor/editor/filemanager/browser/default/connectors/php/commands.php on line 186

 

Sso te es arii sannemu tajaa FCk piedaavaatajaa testa failinnaa un ssitas izmetas araa pie failu uploda

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...