Jump to content
php.lv forumi

jaunumi.php?nr=1 ...


zirgs

Recommended Posts

krch proba tada ka peim man ir fails jaunumi.php kur staav visi jaunumi ar nosaukumu un isu aprakstu un linku uz pilno nu takaa poeim delfos (http://www.delfi.lv/archive/article.php?id=) ... nu piem man vajag ja links ir uz

jaunumi.php?nr=1 tad paraada pilno visu jaunumu ...

krch man kur ir visi jaunumi ir table td lauks kuraa viss ir un kr krch td sakuma ir

<?php include("svitchers.php"); ?>

un pats fails izstaas shitaa

<?php $nr = $_GET['nr']; 
switch($nr) { case '1': include_once('jaunumi/1.txt'); 
default: include_once('jaunumi.php'); 
} 
switch($nr) { case '2': include_once('jaunumi/2.txt'); 
default: include_once('jaunumi.php'); 
} 
?>

un attieciigi ja eju uz linku jaunumi.php?nr=1 tad man raada gan visas zinjas gan pievienojas tas .txt fails ...

nu es te kadu laiku domaju ka lai dabu ka paraadaas tikai .txt saturs ?

thx jau ieprieksh ...

p.s. ja nu kads isti nesaprata tad krch ka piem delfiem

ejam http://www.delfi.lv/news/national/politics...php?id=14331485 paraaadaas pilnais kapee latvijaa cilveeki pazuud a ja nonjemam ciparus ai "=" ziimes tad raada zinju indexu ...

Link to comment
Share on other sites

Un ko? Tu jau iepriekš zini, cik tev jaunumu būs? Un ko darīsi, ja parādīsies trešais jaunums - līdīsi surcē un labosi? Delfos viņi droši vien tā dara ;)

$nr = $_GET['nr'];
if(is_numeric($nr)) {
include_once($path_to_jaunumi.$nr.'.txt');
}
else echo 'Error occured!';

Edited by john.brown
Link to comment
Share on other sites

liels paldies ari par koda opimizeeto un pareizaako versiju :)

bet vienalga galvenais ko gribeeju vienalga nav skaidrs ...

ka lai paradaas tikai .txt faila saturs ...

t.i. ja raksta jaunumi.php?nr=1 tad paraaada tikai 1.txt faila saturu, bet ja raksta jaunumi.php tad raada visas zinjas iizsumaa nu krch linkus uz vinjaam vai kko ko es uzrakstu pashaa .html failaa ... tad kaa tas buutu iespeejams ... ?

Edited by zirgs
Link to comment
Share on other sites

Nu un ar ko atšķiras jaunumi.php?nr=1 no jaunumi.php? Laikam tak ar to, ka nav uzsetots $_GET['nr'].

Tad pārbaudi - nav uzsetots, dod ārā linkus, ir uzsetots un ir cipars - rādi jaunumu, nav cipars - rādi kļūdu. Tak elementāra loģika. Raksti papriekš ar vārdiem ko kādā gadījumā darīt. Un tik kad pašam ir skaidrs ko darīt, sāc kodu rakstīt...

Link to comment
Share on other sites

Jap! Jāzin tikai direktorija, kurā Tev atradīsies tie jaunumu .txt faili...

<?php
$dir = '/jaunumi';
if ($dh = opendir($dir)) {
   while (($file = readdir($dh)) !== false) {
	   echo '<a href="jaunumi.php?nr="'.substr($file,0,strpos($file,".")).'">'.$file.'</a>';
   }
   closedir($dh);
  }
?>

Edited by Robis
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...