Jump to content
php.lv forumi

PHP vs ASP.NET


Dooling

Recommended Posts

Sveicināti!

 

Es gribētu dzirdēt jūsu viedokļus par to, kas ir labāks PHP vai ASP.NET?

Kādi ir trūkumi vai plusi ir abām valodām?

Varētu vērtēt pēc šadiem kritērijiem: efektivitāte, ātrums, cena, drošība, platforma.

 

Mans viedoklis PHP ir labāks maziem vai vidējiem projektiem, bet lieliem ASP.NET.

 

Gaidu Jūsu viedokļus :)

Link to comment
Share on other sites

ASP saliidzinot ar PHP ir beerna autinjos ...

droshiiba ir relatiivs jeedziens, viss atkariigs cik taisnas rokas (servera konfiguraacija). abus var piekabinaat apacim. php ari der lieliem projektiem (kapeec lai nedereetu??).

teiksim draugiem.lv pamataa ir PHP, ja neskaita draugu un draugu draugu buushanu. draugiem.lv laikam nesanaaks videejs projekts :) ..

ja ir jaazveelas tad es dotu priekshroku PHP.

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

ASP saliidzinot ar PHP ir beerna autinjos ...

droshiiba ir relatiivs jeedziens, viss atkariigs cik taisnas rokas (servera konfiguraacija). abus var piekabinaat apacim. php ari der lieliem projektiem (kapeec lai nedereetu??).

teiksim draugiem.lv pamataa ir PHP, ja neskaita draugu un draugu draugu buushanu. draugiem.lv laikam nesanaaks videejs projekts :) ..

ja ir jaazveelas tad es dotu priekshroku PHP.

 

 

Paldies par viedokli. Gaidu citus viedokļus.

 

P.S. Tas man ir nepieciešams bakalaura darbam.

 

www.google.lv tev atbildēs!

 

www.google.lv jau man atbildēja. Bet gribās vēl dzirdēt Jūsu viedokli.

 

P.S. Šiet viena saite, apskatiet. Kādas Jūsu domas par to? Es cik lasīju krievu forumos, tur saka, ka raksta autors ir neobjektīvi salīdzinājis.

Link to comment
Share on other sites

php vs x-tehnoloģija? tas vēl ir aktuāli bakalaura darbiem? pirms gadiem 2viem jau salīdzināju asp vs php vs java, tik tādā sķērsgriezumā, kā var ar šiem līdzekļiem interneta vidē darboties ar datu bāzēm.

 

varu pateikt rezultātus, kas patiesībā ir diezgan pašsaprotami:

java - spēcīgi risinājumi, kurus salīdzinoši sarežģīti izveidot, nepieciešams kārtīgi paplānot pirms tam etc.

php - elastīgs, ātrs risinājums, kas tomēr nav piemērots lieliem projektiem

asp - kaut kur pa vidu. Ja ņem klāt visual studio (nez vai tas ir gluži ASP.net) tad tur jau tiek pieteikta bik spēcīgāka konkurence java risinājumiem, bet, protms, joprojām ir aspekti, kur arī php sit pāri bez emocijām..

 

tie bij mani secinaajumi, kas tika balstiiti uz faktiem, ko man izdevās atrast + mans viedoklis

katra viedoklis ir tikai viņa paša viedoklis..

Link to comment
Share on other sites

php vs .net nav īsti salīdzināmas, jo katra savā lauciņā dzīvojas. var php salīdzināt ar 'veco' asp - tur imho php ir labāks. asp .net atļauj 'paķert' klāt risinājumam arī kaut ko no c#, visual java,c++, kaut vai visual basicu.

 

.net lietas var salīdzināt ar javu. nezinu abus viņus tik labi, lai gudru analīzi stāstītu, bet cik esmu lasījis, tad abi ir +/- vienādi - visu nosaka vai ir vajadzība risinājumu integrēt citos m$ productos vai nē - pirmajā .net, otrajā gadījumā java.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...