Jump to content
php.lv forumi

PEAR


Robis

Recommended Posts

Ja piešaujās, tad ok, bet man liekās, ka labāk pamazām rakstīt savus objektus. Nu tādas klases kā Barcode gan, protams, nav jēgas pārrakstīt, bet DB_DataObject man liekās par neērtu.

Edited by GedroX
Link to comment
Share on other sites

Godīgi sakot visu savu PHP mūžu strādāju uz SiteSupra framework-a, tādēļ CakePHP neesmu jutis uz savas ādas.

 

Tagad dažreiz piesaistām arī PEAR, kas DB_DataObject gadījumā liekās tāds nepārdomāts. Esmu ieberzies ar JOIN-iem. Piemēram, vienam field-am nevar piesaistīt vairāk nekā vienu field-u, ko izmantot joinAdd metodē.

 

P.S. 100tais posts!!! Hurrey!

Edited by GedroX
Link to comment
Share on other sites

Robis: pear un cakephp nav salīdzināmi frameworki, jo katrs focusējas uz savām prioritātēm, pear - libu strukturizēšana, cakephp - ror clons.

bik esmu ar cakephp darbojies - iespaids radās ka ir labs, bet varēja būt labāks - dažreiz vienkāršas lietas ir uztaisītas tā ka nevari saprast viņu domu gājienu un kāpēc lieki sarežģīt (piem. listu dalīšana pa lapām, acl), bet citreiz vari taisni priecājies cik eleganti un ātri kaut ko panāci (vienkāršie joini, kļūdu paziņojumi). ja prasītu vērtējumu, tad cakephp dotu 75% no ideālā php-frameworka.

Edited by v3rb0
Link to comment
Share on other sites

1.) spamers

2.) PEAR nav frameworks, bet `bibliotēka` ar klasēm

3.) Pasmags jams ir, un dažas lietas uztaisītas tikai `lai būtu` un par perfomance nepadomāts

 

PS: neesmu lietojis, nelietoju un nelietošu šamo nekad (izņemot izrāvēto ExcelWriter klasi)

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, principā tas PEAR nav tāds framework, kur var vienkārši likt virsū un saits būs gatavs. Bet tikai tāpēc, ka PEAR atrodas adresē php.net, man nepārliecinās izvēlēties to! Man ir nepieciešams, lai ir vienkārši - viegli integrējamas jaunās fīčas bez īpaša laika patēriņa un piepūles, kas manuprāt ir framework uzdevums. Kādi ir galvenie mīnusi CakePHP?

Link to comment
Share on other sites

Uzreiz varu pateikt, man piemēram nepatīk pats nosaukums..

 

Paņem, paskaties, patestē, izlemj.. nevis spamo.. katram ir savi mīnusi..

Un ko tu lēkā bezjēgā.. tai laikā lai sēdētu forumā, jau būtu uzcepis prasto framework priekš sevis... tikai tās fīčas, kas tev nepieciešamas..

Link to comment
Share on other sites

Uzreiz varu pateikt, man piemēram nepatīk pats nosaukums..

 

Jā, tas ir nopietns iemesls...

 

Paņem, paskaties, patestē, izlemj.. nevis spamo.. katram ir savi mīnusi..

Un ko tu lēkā bezjēgā.. tai laikā lai sēdētu forumā, jau būtu uzcepis prasto framework priekš sevis... tikai tās fīčas, kas tev nepieciešamas..

 

Nedomāju viss. Diezin vai manis veidots framework būs tikpat labs kā veselas komandas attīstīts.

 

Un ja taisi savu framework - tad rēķinies kā kaut kas - diezvai varēsi integrēt ko gatavu - visticamāk visu nāksies arī turpmāk taisīt pašam. Protams, ja jūties tik spēcīgs, ka vari uztaisīt labāku framework, nekā visi internetā pieejamie, tad cita lieta...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...