Jump to content
php.lv forumi

Majas lapas?


kilis

Recommended Posts

Man vajag zinat kads man code jaraksta kad es varu ielikt raktiitas zinjas majas lapau un ir specials admin log in speciala mape piem www.lapa.lv/admin/index.php un es tur ielogojuis un uzrakstu zinju paras majas lapas sakuma www.lapa.lv un ka var kometes tos un izdzes amin lapa. tasiit paša tsiitos poll ka var to ari caur admin lapu un ka var phpBB redzet janakas 20 zinjas ? help mee

Link to comment
Share on other sites

Man vajag zinat kads man kods jaraksta (php kods)?Lai es varu ielikt raktiitas zinjas majas lapau un ir specials admin log in speciala mape piem www.lapa.lv/admin/index.php un es tur ielogojuis un uzrakstu zinju paras majas lapas sakuma www.lapa.lv un ka var komentēt tos un izdzēst admin lapa. paša tsiitos poll ka var to ari caur admin lapu un komentēt ka var phpBB redzet janakas 20 zinjas ? help mee es ngribu tadu majas lapai tas ko es saku ko es gribu Piemere http://cs.drulle.lv ???

Link to comment
Share on other sites

Tā visa lieta ko tu gribi, es nezinu vai kāds tev to uztaisīs.

 

Piemēram pēdējos 20 rakstus var dabūt tā:

 

<?

mysql_connect("hosts", "dbuseris", "dbparole");
mysql_select_db("datu baze");

$rokam_laukaa = mysql_query("SELECT * FROM mani_raksti ORDER BY id DESC LIMIT 20");

while($r = mysql_fetch_array($rokam_laukaa)) {
echo 'Virsraksts: '.$r['virsraksts'].' ';
echo 'Suutu visus dirst ar shito rakstu: '.$r['raksts'].'';
}

?>

 

PHP & MySQL rlz :)~~

Edited by SkyD
Link to comment
Share on other sites

Tā visa lieta ko tu gribi, es nezinu vai kāds tev to uztaisīs.

 

Piemēram pēdējos 20 rakstus var dabūt tā:

 

<?

mysql_connect("hosts", "dbuseris", "dbparole");
mysql_select_db("datu baze");

$rokam_laukaa = mysql_query("SELECT * FROM mani_raksti ORDER BY id DESC LIMIT 20");

while($r = mysql_fetch_array($rokam_laukaa)) {
echo 'Virsraksts: '.$r['virsraksts'].' ';
echo 'Suutu visus dirst ar shito rakstu: '.$r['raksts'].'';
}

?>

 

PHP & MySQL rlz :)~~

hmmzz.. paradi kas man jaraksta tajos latviskajoes vardu vieta piemeru sajai daļai tas prieks phpBB
mysql_select_db("datu baze");

$rokam_laukaa = mysql_query("SELECT * FROM mani_raksti ORDER BY id DESC LIMIT 20");

while($r = mysql_fetch_array($rokam_laukaa)) {
echo 'Virsraksts: '.$r['virsraksts'].' ';
echo 'Suutu visus dirst ar shito rakstu: '.$r['raksts'].'';
}

?>

[/code]

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...