Jump to content
php.lv forumi

Kāpēc Tiny MCE neiet?


Robis

Recommended Posts

Visiem labi zināmais WYSIWYG editors - TinyMCE - ir ielikts man administrācijā, bet šoreiz (atšķirībā no visiem iepriekšējiem gadījumiem) viņam ir viens gļuks - tas ielādējas gan uz IE, gan Firefox, bet uz Firefox tas ir normāls un var darboties ar to, savukārt uz IE - neiet neviena poga un nevar nemaz ieklikšķināt kursoru teksta laukā!

Kādi varianti, kas tur varētu būt par vainu?

Link to comment
Share on other sites

Norādi absolūtus ceļus uz TinyMCE bibliotēkām. Identiskā gadījuma bija līdzēts.

 

<script language="javascript" type="text/javascript" src="http://pilns/celjsh/uz/tiny_mce.js"></script>

Edited by eglitis
Link to comment
Share on other sites

Absolūtais ceļš jau ir norādīts. Izmēģināju fišku citu:

<script language="javascript" type="text/javascript" src="http://pilns/celjsh/uz/tiny_mce_src.js"></script>

 

Aizgāja!

Bet...

Tā kā man no rīta arī gāja bez tāda ceļa, tad anyway - vēl neko nevar pateikt - ja viss būs kārtībā arī pēc 4 stundām, tad jau laikam ok ;)

 

Jap, atvēru Firefox pēc tam paskatījos, aizvēru.

Atvēru tag IE atkal - atkal tas pats - neiet :)

Link to comment
Share on other sites

Laikam bez koda / demo neiztikt. Kā tiek inicializēts redaktors? Varbūt pētniekam kešatmiņa jāpatīra?

 

faila nomaiņa uz *.src.js neko nedos - src šajā gadījumā nozīmē ka fails ir formatēts lasāmi - nav izmestas pārejas jaunā rindā utml, citas atšķirtības starp abiem failiem nav.

Edited by eglitis
Link to comment
Share on other sites

Nokačāju jaunāko TinyMCE versiju no viņu mājaslapas uzliku uz tās lapas, bet:

Tas pats - TinyMCE uz IE it kā ielādējas, bet nevienu pogu nospiest nevar un txt laukā ieklikšķināt arī nevar!

Absolūtais ceļš ir norādīt.

Nekādi Studio man nav - man vienkārši vajag problēmas risinājumu jau šovakar :(

Link to comment
Share on other sites

nu ja nekaa citadi, tad ieliec tuksaa lapaa vienu textarea ar tinymce - skaties iet/neiet, ja iet tad pieliec kaut ko no formas kuraa tinymce gluko, atkal pasties- iet/neiet, un taa liidz atrod ko pieliekot saakas gluki.

Link to comment
Share on other sites

Nekādi Studio man nav - man vienkārši vajag problēmas risinājumu jau šovakar :(

Izlasi kārtīgāk, ko es prasīju - studija tika pieminēt, ja jau tev tāda ir, ja nav, tad izlaid iekavas!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...