Jump to content
php.lv forumi

Kaa To Visu Iemaacaas ..


Uldeens

Recommended Posts

Es skatos tos komentaarus un saprotu ka ne suuda neesmu pavirzijies uz prieksu.

 

Ja nav nosleepums cik ilgi juus to visu urbaat???

 

Roze?LH?Kaklz?Hvz kas veel te VENOM,utt??

 

Un par gogle ko juus tur mekleejat??Atver gogle un raksta mekleetaaja sevis intereseejoso jautaajumu :))) ?

Link to comment
Share on other sites

nopirku graamatu krievu valodaa, mekleejos pa googli, peetiju gatavos skriptus u.t.t. - rezultaataa nekaa. apnika. (man krievu valolda ne iipashi, kaa arii dzineejspeeka bija maz).

 

nopirku graamatu latvieshu valodaa, mekleejos pa googli, peetiiju gatavos skriptus. kaut ko mazliet sapratu. radaas idejas par to, ka vareetu kaut ko izveidot. saaku veidot. veel aizvien veidoju :) pa retam iegriezjos www.php.lv, vai arii www.php.net neskaidriibu gadiijumaa..., kaa arii lielisks paliigs ir gatavie skripti - http://www.hotscripts.com/PHP/index.htm

 

kopumaa iesaku iegaadaaties graamatu "PHP Soli pa solim", izprast pamatus, tad uzstaadiit sev kaadu konkreetu meerkji, saakumaa vieglu un nesarezgjiitu, tad leenaam censties to realizeet urbjoties pa helpiem un tutoriaaljiem blaa, blaa, blaa...

Link to comment
Share on other sites

Neko daudz jau nesmu iemacijies. Man vienemr bijusi laba logiska domashana. Tad nu njemos un domaju kur kadu variabli ierakstit, kur vinju izvilkt cauri un kada veidaa lai dabutu gala rezultatu. Patiesiba vajag tikai nedaudz piedomaat un kometneshana via blogs vai zinju arhivs/arhivators ir gatavs, tad tik jauzliek uz php editora un aidaaa!!!!

Deretu mosh to soli pa solim izlasiit vienigi esot rakstita pienjemot ka register globals ir on, es esmu jau sacis ar off. Vai ir verts vinju pirkt? Un vai kads negrib padalities no Liepajas rajona? :)

Link to comment
Share on other sites

esmu dzirdeejis daudz viedokljus par to, ka graamata "PHP Soli pa solim" ir slikta un jaunaa censonja izpratni par php izvaara vienaa lielaa putraa. nu nav jau nemaz tik traki. shii graamata man deva "apskaidriibu" par to, kas tas taads PHP ir. Protams ir nepiecieshama logjiskaa domaashana + papildus resursi.

 

graamatu iesaku visiem, kas veelas apguut php.

Link to comment
Share on other sites

esmu dzirdeejis daudz viedokljus par to, ka graamata "PHP Soli pa solim" ir slikta un jaunaa censonja izpratni par php izvaara vienaa lielaa putraa. nu nav jau nemaz tik traki. shii graamata man deva "apskaidriibu" par to, kas tas taads PHP ir. Protams ir nepiecieshama logjiskaa domaashana + papildus resursi.

 

graamatu iesaku visiem, kas veelas apguut php.

Izveert reklaamas kampanju? :D cik tev THP samaksaaja? :lol: imho krievu valodaa graamatas ir pilniigaakas un plashaaks ir to klaasts. bet vispaar no graamataam maaciities ir eerti.

Link to comment
Share on other sites

vai tad me arii ko maak ? /me taa nedomaa viss... ja maaku tad pashus pashus pamatus!

bet nu maciijos shadi..

1) papeetiju m|sc un tamster tur kaut kaadus sample dzineejinjus

2) dabuju php soli pa solim graamatu.. iemaacijos taa teikt pamatus

3) manuaalis + chat.delfi.lv / #coders + shis forums

Link to comment
Share on other sites

Hmm neko iipashi neesmu urbis.

Maaciities maacishanaas peec manuprata nav iisti jeegas.

Taakaa stradaaju webrelated uznjeemumos tad darba nepiecieshamiibas deelj jaaveic dazhaadi uzdevumi liidz ar to pie attieciigaa projekta tiek lasiita vajadziigaa dokumentaacija u.c. pashizgliitoshanaas lietas.

 

Protams kaut kaadi nebuut pamati ir jaazin, preteeji nebuus apjausma kas vispaar ir iespeejams un kas ne un "uz kuru pusi rakt".

 

Specifiskas tehniskaas graamatas arii iipashi neesmu lasiijis (ja nu kaadreiz jauniibaa Turbo Pascal un Java). Kameer nav apstaaklji ka tas viss jaadara offlainaa tikmeer atrast kaut ko inetaa ir aatraak nekaa graamatas saturaa vai pareizajaa lapaa. Graamatas jaukaak lasiit par kaadaam saistoshaam teemaam.

 

Kas attiecas uz Googli. Protams jo tu precizaak vari nodefineet tev vajadziigo lietu/jautaajumu jo precizaak google to atradiis. Bet var rakstiit arii piemeeram "How many bytes contains megabyte?" tai pashaa laikaa ja uzrakstiisi "bytes in megabyte" (vari izmeegjinaat) rezultaats buus daudz patikamaaks :)

Link to comment
Share on other sites

Veel runaajot par to register globals,Un vispaar serveri uz maajas PC un attaalinaatu hostu.

Sanaak sviests tu maajaas raxti $hvz bet neta hostingaa jaalieto $_POST['HVZ'](varbuut arii kaada kluuda jo nerubiiju nekaa).

Bet vtas nebuutu trakaaakais pielikt klaat To $_Post,bet vai ir veel kaada atskiriiba??

 

Kaa piemeram izvadot maajaas <? echo "Uldeens ir geniaals" ?>

 

iespeejams uz emma.LV tas buus <? $%#^@&echo------":"Uldeens ir geniaals :)) " ?>--Nu gribu pajautaat

vai bez tiem globaaliem ir veel kas taads kas nestraadaas uz ineta hostinga????

 

Varbuut ir veerts panemt Hostingu WWW.COLT.LV tur 50MB + PHP +MySQL pa 5LS??

Link to comment
Share on other sites

nu nau jau tik traki, kaa echo bijis taads paliks. vieniigi vajadzeetu sevi pieradinaat pie register globals off t.i. - $_POST['HVZ'] var lietot arii tad, kad kad register globals ir ON, viss straadaas.

 

ir gan bez tiem globaalajiem veel kas taads. paarsvaraa bezmakas hostingi neljauj listeet failus, nav atljaujas izveidot jaunus failus, neljauj ielasiit attaalinaatus failus u.t.t. dazjnedazjaadi droshiibas pasaakumi.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...