Jump to content
php.lv forumi

problēma instalējot Invision Power Board


Recommended Posts

Lieta tāda ka gribēju uzlikt forumu dabuju Invision Power Board v2.1.4. izlasiju visu instalāciju saku instalēt bet ātri vien aprāvos. Jo izmeta sekojošu erroru.

Warning!

 

The following errors must be rectified before continuing!

Please go back and try again!

 

INSERT INTO f_task_manager VALUES ('', 'Update Topic Views Counter', 'updateviews.php', 1139266117, -1, -1, 3, -1, 'ddce954b5ba1c163bc627ca20725b595', 0, 'Used when topic views are not incremented immediately', 1, 'updateviews', 0, 0);

 

Out of range value adjusted for column 'task_id' at row 1

 

meklējot googlē sapratu ka daudziem ir tāda problēma bet nekur nebija atrisinājuma. vienīgi sapratu ka kļuda ir k-kur mysql. Es lietoju jaunāko mysql.

Var palīdzēt atrisināt sho problēmu?

Link to comment
Share on other sites

Kāds ir task_id kolonnas datu tips? Un kuru tieši no vērtībām tajā tu liec? To apskatījies?

Tāk no mysql saprotu tikai to kas tas ir un viss.. un māku tabulas tasit un k-ko vel..

bet papētot tālāk sapratu ka datu tips ir int(10) tad ir tāda lieta kā Extra: auto_increment un Null: No. Vairāk es neko nezinu.. ceru ka vari padzēt.

Link to comment
Share on other sites

Es arī esmu saskāries ar šo problēmu. Nezinu no kuras MySQL versijas, bet ir tāds gļuks, ka insertējot pie id nedrīkt likt '', ja ir auto_increment

Piemērs kā NEdrīkst būt: INSERT INTO tabula (id, col1) VALUES ('', 'bla'),

Piemērs kā jābūt: INSERT INTO tabula (col1) VALUES ('bla')

Link to comment
Share on other sites

Piemērs kā NEdrīkst būt: INSERT INTO tabula (id, col1) VALUES ('', 'bla'),

kur teikts ka taa nedrikst ???

man straadaa gan uz 4.0xx gan 4.1xx mysql versijaam

(`id` = NOT NULL auto_increment) un man viss straadaa

Link to comment
Share on other sites

Pateikt kuru no tām vērtībām tu bāz task_id laukā. Ja tā ir pirmā, tad pamēģināt darīt kā litt saka.

 

Taču neviens nezin kas un kā tev tur ir. Pašam jāpaeksperimentā, pamainot vinu vai otru lietu (protams ne jau uz dullo, bet gan palasot dokumentāciju).

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...