Jump to content
php.lv forumi

? Sessijas pārnešana uz citu lapu


Lokomotive

Recommended Posts

Sveiki, man līdz šim sanāk tik tāl, ka Sessija (kas tiek izveidota pie ielogošanās) index.php lapā,

neizzūd kad lietotājs staigā pa to pašu lapu (index.php?func=new_post , index.php?func=edit_post utt.) kamēr vien lietotājs Iznīcina Sessiju.

 

Taču man līdz šim vēl nav izdevies to pašu Sessiju pārnest uz citu lapu (no index.php uz board.php).

 

Resp. es gribu panākt, ka ielogojies lietotājs Index.php lapā, paliek ar "ielogojies" statusu arī board.php lapā.

 

 

Nemaz nešaubos, ka esmu uzrakstījis šausmīgi nesakarīgi, tāpēc, ja rodas kādi jautājumi - jautājet droši..

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

1) Sessijaam shai gadiijumaa nav nekaada sakara ar cookijiem, jo sessijas tiek veidotas servera galaa nevis klienta kaa cookiji.

2) Visos failos (var arii caur include header.php piemeeram) ir jaaliek session_start() - galvenais pirms visa paareejaa teksta - izvades uz klientu - respektiivi tai ir jaabuut PIRMAJAI komandai skriptaa.

3) Par sessijaam ir daudz un dikti aprakstiits tepat forumaa - lieto search.

4) Ja sessijaa veelies glabaat kaadu objektu (klases instanci), tad lieto serialize() un unserialize() -> vismaz man shkjiet ka tas ir vienigais veids, kaa shos objektus var saglabaat sessijaa nesachakareejot.

Link to comment
Share on other sites

Taa jau tas ir tikai kaa lai serveris zinaa ka samam userim doshu tos sesijas datus shamam nedoshu? SID tachu glabaajas usera galaa, vai tiek padots caur GET....
Hmm... nestriideeshos - laikam jau bija gan ieksh php.ini kautkaads settings, kad SID tiek padots automaatiski liidz kaa GET. Vispaar jaapaskataas, nekad par to nebiju taa iipashi aizdomaajies :)
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...