Jump to content
php.lv forumi

Saistībā ar php f-ciju izpildīšanu pa soļiem


ezs

Recommended Posts

Ideja diezgan ineteresanta, bet diemžēl man nav ideju kā to realizēt.

Tātad, kamēr notiek ielāde tiek attēlots teksts:

Ielāde:

 

Tiek ielādēts pirmais solis....

 

Un kad tiek izpildīts php kods un tiek atgriests piemēram <stepone>done</stepone>

 

java sripts kēras pie nākamā soļa un tad nākamā līdz beidz darbību

 

soļus varētu nodot citā ifreimā ar GET palīdzību piemēram $_GET["step"] = 1 un kad šis solis tiek izpildīts jeb saņemts maģiskais <stepone>done</stepone> (vai arī kas cic kas pateiktu ka solis izpildīts) metas uz nākamo, vai arī beidz savu darbību ja ir saņēmis maģisko <stop> vai ko tādu.

 

Ceru ka iedeja ir saprotama, ceru ka arī kādam citam noderēs

 

P.S. soļos tiek izpildīti sažādi SQL pieprasījumi (INSERT, UPDATE, ALTER, DROP etc), dzēsti faili, pārbaudīti u.c.

 

Paldies Jums jau iepriekš

Link to comment
Share on other sites

diemžēl es neesmu JavaScript Speciālists par tādu lietu kā AJAX esnu dzirdējis tikai nostāstus, es nezinu varbūt to manu problēnu ir iespējams veikt ar HTML risniājumiem, vai pat varbūt tiaki ar php, galvenais lai nau kā ar pliku php kad, izpilda piemēram f-ciju step_one(); izdrukā to ka šī ir ispildīta un dodas uz nākamo, viņš to infu par to ka f-cijas izpildītas izdoas tikai pašās koda beigās proti, kad viss php kods ir ispildījies, tas ko vēlos irgūt pašā pamatā ir lai tiktu izpildīta php f-cija un par to paziņots tajā brīdī, kad viņa ir izpildīta, tad kērties pie nākamās.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...