Jump to content
php.lv forumi

Darba piedāvājums 3 WEB programmētājiem


arnico

Recommended Posts

hmnc - tajā, kurā es izgāzos - tas bija pirms 3 gadiem apmēram. Un kas tur bija? Tur tik vienkārši toč nebija, kā tu te aprakstīji...

 

arnico - varbūt 3 nemākuļu vietā pieņem vienu vai divus mākoņus un maksā līdzīgi tos pašus 600 Ls mēnesī (nu līdz 800), bet stipri uzlabo darba kvalitāti un efektivitāti.

 

Par 200 Ls strādāt varbūt var tikai, ja dzīvo pie vecākiem privatizētā dzīvoklī! :)

Link to comment
Share on other sites

Starp citu tas nebij pirms trim gadiem :) pirms kaada pusotra :)

 

hmnc - tajā, kurā es izgāzos - tas bija pirms 3 gadiem apmēram. Un kas tur bija? Tur tik vienkārši toč nebija, kā tu te aprakstīji...

 

arnico - varbūt 3 nemākuļu vietā pieņem vienu vai divus mākoņus un maksā līdzīgi tos pašus 600 Ls mēnesī (nu līdz 800), bet stipri uzlabo darba kvalitāti un efektivitāti.

 

Par 200 Ls strādāt varbūt var tikai, ja dzīvo pie vecākiem privatizētā dzīvoklī! :)

Link to comment
Share on other sites

Starp citu tas nebij pirms trim gadiem :) pirms kaada pusotra :)

 

Nē, vairāk... Pie tam, nafig man te jāataisnojas par toreizējo savu situāciju?

 

Fakts ir tāds, ka vienkārši saku, ka 200 Ls ir pārāk maza alga. Protams, vari apstrīdēt, ja gribi.

Link to comment
Share on other sites

Robi - varbūt tavas dzīves problēma ir meli? jau kuro reizi tavi posti man liekas apšaubāmi. nu nav ko kautrēties. tas bija 2004. gada septembra sākumā. respektīvi - ir pagājis 1 gads un ~4mēneši.

topiks ir šeit: http://php.lv/f/index.php?showtopic=1483

 

un taisnība ir - nav ko taisnoties te neviena priekšā. vienkārši man nepatīk kad cilvēki melo :) lai gan protams nebūšu es te nekāds soģis.

 

un vispār piekrītu Robja izvirzītajam apgalvojumam - moš tomēr labāk paņemt divus džekiņus par lielākiem cipariem. nu nevar būt, ka tik daudz darba. un ja darba tomēr ir daudz tad alga būtu lielāka! lūk :)

Link to comment
Share on other sites

Robis ir iekarsis ... 200 ... to vareetu samaksaat pirmajaas 2 nedelejaas, ja redz ka cilveeks kko saprot un prot programmeet. ja veel uz vietas straadaa, tad jau var redzeet, vai jeedz vai nejeedz dariit kko ... :)

Link to comment
Share on other sites

un vispār piekrītu Robja izvirzītajam apgalvojumam - moš tomēr labāk paņemt divus džekiņus par lielākiem cipariem. nu nevar būt, ka tik daudz darba. un ja darba tomēr ir daudz tad alga būtu lielāka! lūk :)

Nav teikts un viennozīmīgi.

Paņemt divus zinošākus tai pašā laikā izlepušus un saslinkojušos kexus, nevis 4 zaļus gurķus kurus var apmācīt un pataisīt par _speciālistiem_ :) Protams jārēķinās ar laiku un vajadzībām..

Link to comment
Share on other sites

Vai kāds runā par gurķiem? Jā, katram ir savi netikumi uz slinkumu, bet nu ok - paņem tos 4 zaļus gurķus - viens no viņiem padodas jau 1 nedēļā (par grūtu), otrs cīnās cīnās, bet nevar īsti tikt galā un laiks iet, bet rezultāta nav, trešais, pieņemsim, diezgan apsviedīgs, cenšas uzņemties iniciatīvu, daudz mācās,bet līdz rezultātam vēl jāgaida, savukārt 4-tais - viss viegli pielec, bet redzēdams, ka pārējiem iet vēl grūtāk, izmanto to un slinko... Manuprāt - jo lielāks bars programmētāju pie viena projekta, jo lielāks bardaks un mazāka tolka. A tā - paņem teiksim vienu senioru pa 500 Ls un vienu pieredzējušu junioru, kam pieredze darbā komandā, un 4 mēnešu laikā projekts gatavs, minimāli, kas aizšauts šķībi, kamēr 4 zaļie uztaisījuši projektu teiksim 3,5 mēnešos (jo bija liels spiediens no priekšniecības), savukārt, tas ir līks un pēc neliela laiciņa prasa pārprogrammēšanu...

Uzskatu, ka visam sava vieta - ir juniori, ir studenti, ir seniori, ir augstas raudzes profesionāļi (ar izglītību un 5 gadu pieredzi teiksim) - vajag no visa kā - juniors veiks melno darbu, ko liks seniors, profesionāli paveiks ātri sarežģītākos gabalus, savukārt skolnieks sekos tam visam līdzi un mācīsies. Bet kas ir, ja iepriekš minētās kombinācijas vietā strādā 5 studenti?

Link to comment
Share on other sites

mhm. ar darbiniekiem tā ir. ļoti daudzi nesaprot, ka ne jau naudā ir darba vērtība. jāskatās arī tādas lietas kā sociālās garantijas, uzņēmuma bonusi, izaugsmes iespējas. galugalā šaubos vai nākamajam darba devējam rastos uzticība lasot kandidāta CV, kur mainītas darbavietas ik pēc gada, un uz jautājumu 'kāpēc?' atbild - par maz maksāja. Normāls darba devējs (ja nav kidalova) ir ieinteresēts ilgstošā un rezultatīvā sadarbībā, bet lielākā daļa salātu skrien pa galvu pa kaklu mainīt darbu, ja citur piedāvā par 20ls vairāk.

 

Par profesionalitāti - khem.. grūti mērīt praksi laikos. Es piemēram arī ar php darbojos gadus 5, bet par profesionāli sevi negribu saukt. Ir cilvēki, kuri gada laikā zinātu vairāk par mani, tāpēc tas "pieredzes ilgums" ir pārlieku individuāls katram un nevajadzētu pēc tā īpaši vadīties.

 

un visbeidzot - kamēr mēs te gudri d* tikmēr iespējams jau 3 programmētāji veiksmīgi ir sākuši veidot savu karjeru arnico piedāvātajā darbā :)

Link to comment
Share on other sites

Pienjemu ka ar sho ierakstu arii var veiksmiigi beigt shii ieraksta komenteeshanu, labs nobeigums un visi ir laimiigi.

 

Runaajot par veiksmiigi straadaat saakushajiem, ir cilveeki kurus intereseeja shis piedaavaajums, tomeer veel tika nolemts izvirziit divas vakances, kuras ir apskataamas naakamajaa ierakstaa.

 

 

mhm. ar darbiniekiem tā ir. ļoti daudzi nesaprot, ka ne jau naudā ir darba vērtība. jāskatās arī tādas lietas kā sociālās garantijas, uzņēmuma bonusi, izaugsmes iespējas. galugalā šaubos vai nākamajam darba devējam rastos uzticība lasot kandidāta CV, kur mainītas darbavietas ik pēc gada, un uz jautājumu 'kāpēc?' atbild - par maz maksāja. Normāls darba devējs (ja nav kidalova) ir ieinteresēts ilgstošā un rezultatīvā sadarbībā, bet lielākā daļa salātu skrien pa galvu pa kaklu mainīt darbu, ja citur piedāvā par 20ls vairāk.

 

Par profesionalitāti - khem.. grūti mērīt praksi laikos. Es piemēram arī ar php darbojos gadus 5, bet par profesionāli sevi negribu saukt. Ir cilvēki, kuri gada laikā zinātu vairāk par mani, tāpēc tas "pieredzes ilgums" ir pārlieku individuāls katram un nevajadzētu pēc tā īpaši vadīties.

 

un visbeidzot - kamēr mēs te gudri d* tikmēr iespējams jau 3 programmētāji veiksmīgi ir sākuši veidot savu karjeru arnico piedāvātajā darbā :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...