Jump to content
php.lv forumi

funkcija mail


voldemarz

Recommended Posts

Seku reku ir kods no "PHP soli pa solim" graamatas, bisku palabots: http://paste.php.lv/3106

 

Paziņojuma kļūda izskatās šādi:

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in x:\home\localhost\www\send_sms.php on line 32

 

graamataa pirms mail ziimes veel bija "@" simbols, kas tipa liek neizvadiit standarta kluudas pazinojumus, bet man nez kapeec, vinju nebgribeeja nept pretii un rakstiija, ka vins esot unexpected, tapeec izneemu.. bet anyway 32 rindaa rada, ka ir kluuda.. skatiijos, skatiijos... kas tur iisi nav riktiigi, mosh kaut kas jau ieprieks?

 

kaads drosi vien teiks, ka sitaa vairs uz LMT un TELE2 sms aizsuutiit nevar (kaut kas taads iepriekseejos topikos par mail uzpeldeeja), bet man galvenais, lai vins tik suuta, lai straadaa, po ka nekas neaiziet, es tik gribu zinaat, kaa to konkreeto piemeeru uzkiileet ejosu..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

standarta kljuuda iesaaceejiem --> sajaa gadijumaa kljuuda nav 32 rindinjaa bet ieprieksh

truukst ;

edit: biezji vien kljuuda ir iepriekseejaa rindinjaa, it iipashi aizmarshiibas kljuudas...

edit 2: padomaa kaa taa rindinja lasaas kopaa

$mainiigais="kautkas " @mail......

protams ka tad tas @ galiigi tur ir garaam ;)

$mainiigais="kautkas "; @mail......

sadi buutu pareizi

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Man ar ir viens jautaajums par shito teemu:

ieksh F:/windows/php.ini = rindinjas mail funkcijai:

 

[mail function]

; For Win32 only.

SMTP = localhost

smtp_port = 25

 

; For Win32 only.

sendmail_from = [email protected]

 

Nu bet izmet pazinjojumu: "Warning: mail(): Failed to connect to mailserver at "localhost" port 25, verify your "SMTP" and "smtp_port" setting in php.ini or use ini_set() in ....

"

 

Ports = 25 un SMTP = localhost ..!! Kas pa prob?!

Link to comment
Share on other sites

bljaa.. pie SMTP tag ieliku smtp.inbox.lv, bet uzraada = "Warning: mail(): "sendmail_from" not set in php.ini or custom "From:" header missing in c:\web\vg\index.php on line 92" !!!

 

Un 92rinda = $send = mail("[email protected]", "From: [email protected]", "From: [email protected]");

 

Un jaa.. Tam PHP.ini failam jaatrodas, kur? Php mapee, vai uz /windows/ mapes?!!

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...