Jump to content
php.lv forumi

Nedaudz Neierbijos...


DelNet

Recommended Posts

Es te taa forumos ipashi aktiivs nesmu ka visi noprotat. esmu totaals iesaceejs (jasaka kaa ir) un paslinks ari esmu.

pie lietas:

viss kaut ko esmu izdomaajis sava mazajaa pauriiti - kaa blogu uztaisit guestboku utml. viens un tas pats, pat nelielu zinju arhiivu kas iet uz flat file db - texti vai php faili bez mysql

Bet es nevaru izdoaat kaa komenteeshanu dabuut dziivu....pie katra raksta via jaunuma likt kadam scriptam kopeet tu tadu kaa jaunu guestbok failu buut bezjedzigi ne? Va ir citi ietekumi, via arii taa tas jadara?

Link to comment
Share on other sites

nu kas ta ir ? man tā bija, ka pie katra raksta skatījās ar if(is_file($fails="../slependirektorija/$raksts.txt")){

un tad ielasīja.

A fails tika uztaisīts|nezutaisīts adminsistēmā pievienojot jaunu rakstu. tipa ja atļaut rakstam komentu, tad tiek izveidots ar tādu pašu nosaukumu (vēlams failiem unikālus nosaukumus) kā raksts, tikai raksta fails bij citur ē ...

vispār jau tā komentu padarīšana nemaz tik vienkārša nav. bet nu izpaurēt var ;)

Link to comment
Share on other sites

Karoch, ja bez db tad katram rakstam savs komentaru php fails jakope ja? Nav jau tik gruti, ne ur ta lieta, vienkarshi gribejas zinaat via nav citi labaki varianti...

nav ja tas fails ar roku jākopē ;)

viņš automātiski tiek izveidots akceptējot jaunu rakstu ;)

un tad fails ar php palīdzību tiek ielasīts "zem" paša raksta ;)

 

gan jau ka ir arī citi varianti ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu ja ke na ar roku, un links izveidojas apm ta "http://lapa.lv/"."$_POST[virsraksts]".".php"

Un viss rulee.... vienigi..nu ja nekas bus jau labi, man uz shadu tipu zinju arhivatorinjsh rukaa...

P.s. redzu ka eis tads pats ka es naktis miegu nevari rast bez maz 3 nakti iepostejis kaut ko, es vel tagad 7.03 negulju, tuliit laikma bus jaiet guleet.. :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...