Jump to content
php.lv forumi

SMS Pakalpojumi Latvijaa


G-Style

Recommended Posts

Vai kaads nezin vai varbuut vismaz ir intereseejies par shiem maksas pakalpojumiem SMS veidaa:

Aizsuutam SMS uz da jebkadu numuru, un dabonam atpakal musuu miilo logo, dziesmu, pieeju kaut kaadai infai

vai statistiku draugiem.lv :)

Kaa shis te viss tiek dabuuts gatavs-vai ir jaasleedz liigumi ar LMT,Tele2 un t.t, cik tas maksaa un kaada piem. butuu mana pelna?Vai kaut kaa savaadaak..Moz kaads links kaadam ar infu?

jau ieprieks Thanks! :)

GL!

Link to comment
Share on other sites

G-Style-->

1. var slegt liigumu ar Mob operaatoriem.. piezvani un tevatsuutiis cenjikus...

2. slegt liigumu ar starpnikfirmaam...

paskaties sheit

-----

operaatori pleesh diezgan lielu pikji :(

orenteejoshi TEV paliek

no LS 0,35

tele2 - 14,5 s

LMT - 21 s

----

+ cik panjem starpniek firma ja izmanto tadu ...

ja sledz ar operaatoriem tad jaapeerk tel NR aptuveni 200-300LS + Aboneeshana ap 30-90LS menesii...

+ tie % no katras iiszinjas

+ tele 2 katram tarifu plaanam cits NR...

LMT viens numurs uz visiem tarifu plaaniem tikai mainaas tas kods ko klients suuta SMSa

-------------

Link to comment
Share on other sites

G-Style -> Manuprāt pagaidām nekas ātrāks un ērtāks pa SMS nav izdomāts.

 

 

Bet kā notiek tā 'fiška', ka piemēram es žurnālā atrodu kādu smuku logo utt, aizsūtu sms un man atnāk atpakaļ paziņojums 'Saņemts jauns operatora logo -> lejupielādēt'

Kā šito var panākt ?

Edited by MakaTaNaw
Link to comment
Share on other sites

Nu jā tik daudz es arī saprotu, bet kā lai tai SMS pievieno to logo ? Biju dzirdējis ka nosūta URLi SMSā un tad lejupielādē ..

Tas saucaas SMS push (jeb push SMS) kur kontents staav uz sms geitveja un var tikt mainiits vai dinamiskji gjenereets pieprasiijuma briidii..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...