Jump to content
php.lv forumi

Prakses vieta php koderim


Shaman`is

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tip, samēramies, kuram garāks? :)))

nee, nekaada meeriishanaas te nau. tu bljau peec gatava foruma. buutu googlee ierakstiijis. atrastu labi daudz forumus. te netiek meeriiti gailiishi; ja neveelies - nepaliidzeesim. tik tad nebljauj ka neviens neatbild un visi ir st***i.

no sirds iesaku izlasiit šo, lai nebuutu paarpratumi turpmaak :)

Link to comment
Share on other sites

njaa gudrinieks, haljavnaas rokas laikam mekleee..

tu saki, ka dizains top. tak organizee dizainera kursus arii..

un diez vai tu taadam projektam kompanjonus dabuusi, ja nu futbola fanaatikus...

es gan uz savu gara darbu nevienu nenjemtu (ja jau tik super-muper), pofik, ka pusgadu jaakodee vienam pasham..

Link to comment
Share on other sites

kāda jēga?

vai vārdiņš "attīstība" neko neizsaka?

 

nezinu, varbūt kādam nez kāpēc ir radies iespaids, ka man pašam slinkums un tādēļ meklēju kādu muļķi, kurš izdarīs darbu manā vietā... muļķības.

varu pačukstēt, ka tāda lieta kā pamatdarbs jau ir izdarīts - t.i., pamatfjas ir nodrošinātas - statistikas ievade utt. savukārt visādām noderīgām lietām man - jā, neatliek laika.

jautāsiet - kādēļ? tādēļ ka kaut vai ir tāds sīkums, kā paša turnīra organizēšana, kur man ar sava roka jāpieliek. es nesūdzos - man patīk ;))

bet - tas prasa laiku.

 

es gan uz savu gara darbu nevienu nenjemtu (ja jau tik super-muper), pofik, ka pusgadu jaakodee vienam pasham.

 

un varu pačukstēt, ka nupatās iet jau trešais gads, kad ar pārtraukumiem ir strādāts pie šīs lapas attīstības.

un tiešām nesapratu to teikumu par dizainera kursiem - kādēļ man kas tāds būtu jāorganizē?

 

Hmm, laikam visi tiešām tik pieredzējuši, ka strādā labi atalgotos darbus un nevienam neko nevajag iemācīties...

es tiešām neapgalvoju, ka esmu guru. bet kaut kā līdz šim man ir izdevies uzveidot visu, kas ir bijis vajadzīgs. gan css, gan php ziņā...

 

ps. varu pačukstēt ka ir cilvēki, kuri ir izrādījuši interesi ;))

Link to comment
Share on other sites

Va vellos... Kamēr es cenšos tikt prom vispār no kodēšanas un par velti šai jomā ne pirkstu nekustinu, tikām viens piedāvā praksēties - nē, paldies! :D

Šī joma vairs nav tik perspektīva, lai varētu tur labi nopelnīt - visādi "līkie koderi" ir apkārt pa visu Latviju, pelna 300 Ls mēnesī uz rokas - suņa nauda mūsdienās!

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...