Jump to content
php.lv forumi

Ludzu palidiet man !


klava

Recommended Posts

Zinu peec JS darbinaashanas lielos projektos ka, citas lietas aatraak iet uz FF citas uz IE, un ne tikai JS

arii pabrauzeejot pa tiiklu var redzeet atskjiriibas , taa kaa vienoziimigi nevar pateikt kursh ir aatraaks

Vis atkariigs no situaacijas, pats lietoju abus ;)

Link to comment
Share on other sites

da ne sūda tas FF ir ātrāks. man viņš regulāri (vismaz reizes 5 - 10) dienā jāpārstartē, jo aktīvi darbojoties ar tabiem (virinot šurpu turpum, bet atvērti vienlaikus stāv aptuveni 7-15) firefox uzēdās līdz pat 200mb !!!! tas NAV normāli.

kādi vēl gļuki?

birst nost extencijas. pēc kāda sūrāka kāriena man vairs neiet tidy ekstencija un vēl citas strādā nepilnīgi (ne visas funkcijas).. tad vēl tie pēkšņie kārieni.. strādā strādā un pēkšņi iefrīzo uz 2sec un izmet ārā quality feedback.. crash.. un vsjo..

 

ja IE būtu tabi un extensijas tad nedomājot tusētos tikai ar IE... ta jau manīs kas būs ar IE7 :)

Link to comment
Share on other sites

ātrums nu gan nav gaumes jautājums.. nēnu labi, varbūt kādam patīk *lēni* browseri :D

 

a kam tev vajag browseri? skinošanai vai normālai browsēšanai? agrāk arī kā mazs bērns spēlējos ar skiniem, tagad jau gadu stāv defaultais skins un miers ar viņu.

un tas, ka tev uz IE bija kkādi toolbāri liecina tikai par tavu, atvainojos, līkrocību! pats jau nekas neinstalējas no sevis.. nu reti, bet vienalga var izvairīties :D

Link to comment
Share on other sites

Šī vieta kodā ir īpaši interesanta:

<!-- Copyright 2000, 2001, 2002, 2003 Macromedia, Inc. All rights reserved. -->
<!-- Copyright 2000, 2001, 2002, 2003 Macromedia, Inc. All rights reserved. -->
<!-- Copyright 2000, 2001, 2002, 2003 Macromedia, Inc. All rights reserved. -->
<!-- Copyright 2000, 2001, 2002, 2003 Macromedia, Inc. All rights reserved. -->

:D

Link to comment
Share on other sites

aktīvi darbojoties ar tabiem (virinot šurpu turpum, bet atvērti vienlaikus stāv aptuveni 7-15) firefox uzēdās līdz pat 200mb !!!! tas NAV normāli.

nebuusi vieniigais, es ar to esmu noveerojis.. vel man bookmarki mistiski ir pazudushi .. un vairak gljukus itkaa nezinu.

 

par topika teemu.. use your brain.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...