Jump to content
php.lv forumi

Ludzu palidiet man !


klava

Recommended Posts

man arii ir maajas lapa izdrukaata uz papiira un nolikta seifaa :P

Tavs noraadiitais links nestraadaa...

edit: nepaskatijos ka truuks viena w ;)

bet tomeer posteetaajam vajag paarliecinaaties ka dotais links ir pareizi uzrakstiits un tieshaam straada ...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

koda sākumā head tagā pievieno šādu kodu:

<script type="text/javascript" language="JavaScript">
<!--
var paarluuks = navigator.appName;
if (paarluuks=="Microsoft Internet Explorer") {
alert("šo lapu var apskatīt tikai ar Mozilla FireFox, jo exploreris smird pa gabalu\n\n.. un vispār arī sūkā");
window.location='http://www.mozilla.com/firefox/';
}
//-->
</script>

 

un tad explorera leitotāji dabūs firefox :) ja jau tik ļooti gribēs apskatīt tavu lapu ar exploreri, tad atslēgs JavaScript un skatīsies šķību un greizu lapu, jo exploreris smird pa gabalu :)

Edited by php_Stopp
Link to comment
Share on other sites

uzraksti normālu sourci, un tad arī nebūs gļuku, vairāk tur nav ko ieteikt, protams ir arī jāapdomā vai tā lapa vispār ir vajadzīga interneta plašumos

 

iedod labaak pats kaadu linku uz sevis veidotajaam lapaa un es uzprasiishu tieshi taadu pashu jautaajumu. nevajag buut tik tuvredziigiem!

Link to comment
Share on other sites

NU labi es ieliku shito scriptu

 

<script type="text/javascript" language="JavaScript">

<!--

var paarluuks = navigator.appName;

if (paarluuks=="Microsoft Internet Explorer") {

alert("šo lapu var apskatīt tikai ar Mozilla FireFox, jo exploreris smird pa gabalu\n\n.. un vispār arī sūkā");

window.location='http://www.mozilla.com/firefox/';

}

//-->

</script>

 

 

Bet tad caur exploreri vispar lapa neiet. es gribu ta uzlikt lai caur exploreri un un firefoxu buutu pilniigi vienadi.Jo daudzu neatzist ff

Link to comment
Share on other sites

bļ**** rupji lamāties gribās!

 

KODĒ PAREIZI!!!!!! un tad uz lielākās browseru daļas viss rādīsies pareizi!!! tikai tāpēc, ka tev ir līkas rokas, nenozīmē to, ka 60% lietotāju tikai dēļ tavas ūberkrutās lapas pāries uz firefoxu, kurš īstenībā ir gļukaināks par savām visām alfa un beta versijām kopā ņemtām!

 

kāds vispār ir skatījies www.sk8.lv sources?!?!! :DDDD

jopcik puisīt!! vai tu nezināji, ka JEBKURA html lapa tiek sākata ar <html> un nobeigta ar </html>

 

psc... un tagad vēl kko lej par IE gļukainību... tas īstenībā ir ff gļuks, ka viņš tādus sūdus, kā tavu lapu, laiž cauri un rāda kaut cik pieņemami!!!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...