Jump to content
php.lv forumi

Apache 2.0.40 Config


roberc

Recommended Posts

sūdi tādi, ka ir man, redz, portāls www.autoapgads.lv

viss menu strādā no sql tipa parent=1, topic=2, article=2727

 

izdomāju uztaisīt baaigi šerpi - lai nerādītu page, level, parent, a tā vietā būtu mans.servers.lv/pagenum/levelnum/parentnum/?article=1919

 

nu savā muļķa prātiņā izdomāju pārrakstīt Apache default 404. errora handleru, lai šis sadala šito path, sadala pa cipariņiem, un ta mierīgi ievilktu index.php un strādātu tālāk. nu no pirmā acu uzmetiena strādā, tikai sesija visu laiku nosprāgst. vai nu browzeris pazaudē kūkiju vai serveris to sesiju atmet nost. bet pēc aktīvas čāpošanas pa saitu logs noraustās (uzliku loga maximizāciju, ja ieiet pirmo reizi). tā jau varētu paciest, bet ņesoļidno, ja uz katra 10. soļa (vidēji) pazūd sesija un valoda pārlec uz defaulto (tagad krievu) un maksimīzs ieslēdzas

 

karoče es sapratu, ka ar error handleriem te nevar tikt cauri. un te seko mans jautājums.

 

ja kāds ir sastapies ar URI handleru programmēšanu vai kā citādi... vienvārdu sakot pasakiet man linku kur populāri cilvēkam izskaidro ar kādām direktīvām var apachi piespiest strādāt nevis kā trulu failu serveri, bet kā vēl trulāku viena faila serveri, kas servē visus direktoriju pieprasījumus vienam virtuālajam hostam izņemot /dir1, /dir2/* uz vienu php failu ???

 

tipa www.aaa.aa/dir1 un www.aaa.aa/dir2/12/* - strādā kā parasti

a pārējie tipa www.aaa.aa/*/*.* iet uz vienu php failu

 

a to zb jau errorlogs :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...