Jump to content
php.lv forumi

Div pozicijas, pozicioneshana


tiy

Recommended Posts

Tads jatajums

daudzi table vieta izmanto div

1.Tas ir pareizi

2.Ta ir atrak

Palidziet ka var div uzrakstiti viens blakus otram, ja butu table, tad ta:

 

<tr><td>1</td><td>2</td></tr>

 

ja es rakstu <div>1</div><div>2</div>

 

izvada ta :

 

1

2

 

,bet gribetos ta 1 2

Edited by tiy
Link to comment
Share on other sites

bet tas neko neatrisina, pirmkaart vai tu vieniigais skatiisi to lapu? ja ne tad padomaa neliksi tachu visiem njemt FF, tapeec jaataisa lai abos browseros ir OK, attieciigi iesaku lietot Table, divus var lietot citu iemeslu peec, piemeeram ja vinjam ir nestandarta atrashanaas vieta uz ekraana utt ....

Link to comment
Share on other sites

' date='2005. gada 07. Dec 16:55' post='28865']table vietā izmanto DIV citu apstākļu dēļ, nevis tāpēc ka ir ātrāk un pareizāk ...

 

ar diviem ir problēma tāda ka viņi atšķiras iekš browseriem .. tapēc labāk ar table rīkoties ...

ei nu ei

ja visu sataisa pareizi tad gan visos braowseros div ir vienaadi

 

<tr><td>1</td><td>2</td></tr> = <div style="float: left">1</div><div style="float: left">2</div>

Link to comment
Share on other sites

DIV un TABLE ir divas pilniigi atskjiriigas lietas un katrai no taam ir savs pielietojums

diezvai tu gribeesi taisiit ar DIViem teksim milziigu struktureetu sisteemu....

(teiksim kautvai datu izvadi no DB vieglaak ir paveikt ar tabulu nevis DIV)

un taapat vari kaut noshauties taisot ar tabulu ja vajag lai elements lapaa dinamiski mainiitu savu atrashanaas vietu....

Link to comment
Share on other sites

Thx goldy, bet man liekas ka bija kaut kads variants ka vareja uzrakstit bez css iejaukshanas bez float.

FF ir labaks par IE un to lappeli vares izmantot tikai tie cilveki kam ir jebkas iznemet IE. Mazak galvas sapes man un citiem, ja negribi neizmanto.

Link to comment
Share on other sites

to lappeli vares izmantot tikai tie cilveki kam ir jebkas iznemet IE. Mazak galvas sapes man un citiem, ja negribi neizmanto.

diivaina atieksme pret potencialajiem lietotaajiem?

un galu galaa arii pret sevi pashu.....

un ko pats dariisi ja peeksnji savajadzeesies to lapu apskatiit un vieniigais pieejamais brauzeris buus IE?

- pilniigi reaala situaacija, esi izbraucis no maajaam untev pazvana saka ka kaads tavu lapeli 'uzlauzis' un sarakstijis visadus #^%$^%(*(*(*@! - gadiisi liidz tiksi pie FF?

vai iesi tuvaakajaa Ineta Caffe un vismaz meginaasi apskatiit.........

Link to comment
Share on other sites

Ja pilnigi narmali ta ari es ,apmeram, esmu izplanojis manu lappeli var skatiti ar IE, bet tas nesniegs tas iespejas ka FF, bet ja man nebus FF , tad es ienaku lapple un paradas vestulite (teksts), Jus lietojat IE iesaku Jums lejupladet FF prieksh visam lappeles iespejam.

Edited by tiy
Link to comment
Share on other sites

tiy--> un tas uzraksts izteikti paraada lapas veidotaaju neprofesionalitaati....

- normali izveidotai lapai jastraadaa uz pilniigi visiem brauzeriem, arii taadiem kaadu vel nav ;)

un uz visam brauzeru versijaam kas ir vismaz 1 gadu vecas ....

tici man neviens tavas lapeles delj brauzeri nemainiis...

P.S. pasaki man kura ir taa lieta ko nevar izdariit uz IE un var uz FF ?

Link to comment
Share on other sites

te vietā teiciensm kā atiecies pret citu (šinī gadījumā lapas apmeklētāju) tā viņi pret tevi..

visiem un visur nav pieejams supa-pupa-brīmbrowzeris-ff, piem universitātes un darbi, kurā jālieto ko dod, pie kaut kāda rada/drauga kompja, nevilksi speciāli ff un nesludināsi cik tas labs, lai uz 10min ieskrietu netā kko apskatīt, utt. ir daudz varianti kur vajag izmantot ie.

sliktākajā gadījumā taisi visu pēc standartiem, un vainu ka kaut kas nobīdas novel uz pašu browseri, jo man redz viss ir pareizi pēc standartiem.

speciāli ignorēt kaut kādu lietotāju grupu nevajag, neba miljoniem gāzīsies uz tavu lapu.

Link to comment
Share on other sites

Uz IE nevar atvert Tab veida, gif faili palielaki iebremze, ir gluki ,kad saliek bildi kopa ar table palidzibu, gluki stradojot ar apache, css nevienmer iet. Daudz dazadu sikumu ir saistiti, pie vecakam versijam vispar laza sanak.

 

 

 

"Es atveru IE tikai vienu reizi, lai novilktu FireFox ".

 

{exit;}

Si tema ir slegta, labak turpinat runat par Div un Css.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...