Jump to content
php.lv forumi

JOIN?


leisure

Recommended Posts

Kaads man wareetu paskaidrot atskiriibu starp LEFT, INNTER, RIGHT JOIN????

 

Man ir jaatlasa no tabulas dati, bet, piem, laukaa `main_id` glabaajas citas tabulas id ieraksts ( pienjemsim, ka otrajaa tabulaa ir tikai `id` un `value`), kaaa man jasaliek tas join lai atlasot datus no pirmaas tabulas, lauka $row["main_id"] veertiiba buutu attieciigaa veertiiba no otraas tabulas?

Link to comment
Share on other sites

Kaads man wareetu paskaidrot atskiriibu starp LEFT, INNTER, RIGHT JOIN????

 

Man ir jaatlasa no tabulas dati, bet, piem, laukaa `main_id` glabaajas citas tabulas id ieraksts ( pienjemsim, ka otrajaa tabulaa ir tikai `id` un `value`), kaaa man jasaliek tas join lai atlasot datus no pirmaas tabulas, lauka $row["main_id"] veertiiba buutu attieciigaa veertiiba no otraas tabulas?

 

Tavā gadījumā ir pavisam vienkārši:

SELECT * FROM tabula1 a LEFT JOIN tabula2 b ON a.main_id = b.id

Link to comment
Share on other sites

Paldies, bubu, DER!!!

 

aaa un wai war raxtiit wairaakus joinus?

 

Man te ir kluuda:

 

mySQL query error:

 

SELECT country_year_id, country_data_kulturas_id, country_meslojums_exp, country_is_miglots

FROM db_country_data_full

JOIN db_country_data_years ON country_year_id.db_country_data_full = id.db_country_data_years

 

 

mySQL error: You have an error in your SQL syntax near 'ON country_year_id.db_country_data_full = id.db_country_data_years '

 

 

Newaru atkost :P

Link to comment
Share on other sites

nej nej, '' vai `` nau pie vainais... ieliku LEFT JOIN un viss aizgaaja, paldies par paliidziibu, bet kameer sapratiishu tos RIGHT un INNTER un weu tur kaadi tie JOIN bija paies laix... neviens jau man neatbildeeja... :/

A nevar izdariit taa, ka datus aizvieto nevis pievieno... kaa sanaak ar JOIN dati pievienojas, bet kaa war aizvietot? Teiksim taa, ka laukaa 'pid' ir lauka 'sid' id un lauks pid aizvietojas ar lauku sid????

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...