Jump to content
php.lv forumi

Kāds Serveris


cirks

Recommended Posts

bez maksas diez vai buus kaut kas labs.

 

eclub.lv - nav slikts, atbalsta php

hosting.nakts.info - nezinu par kvalitaati bet ir php un mysql

2000.lv - normaals hostings ir php - tikai vinjupraat interesantiem projektiem

no.lv - suudiigs hostings (administrators totaals cirvis), bet ir php un mysql

ema.lv - 5 mb + php un mysql, bet peedeejaa laikaa vinjiem kaukas gljuchii

Link to comment
Share on other sites

bez maksas diez vai buus kaut kas labs.

 

eclub.lv - nav slikts, atbalsta php

hosting.nakts.info - nezinu par kvalitaati bet ir php un mysql

2000.lv - normaals hostings ir php - tikai vinjupraat interesantiem projektiem

no.lv - suudiigs hostings (administrators totaals cirvis), bet ir php un mysql

ema.lv - 5 mb + php un mysql, bet peedeejaa laikaa vinjiem kaukas gljuchii

Cirvis vai āmurs, bet tu pamēģini uztaisīt ko labāku, jo tu esi ļoti gudrs! :)

Turklāt kurš laidīs garām izdevību hostēties ar 50MB par brīvu?

Link to comment
Share on other sites

bez maksas diez vai buus kaut kas labs.

 

eclub.lv - nav slikts, atbalsta php

hosting.nakts.info - nezinu par kvalitaati bet ir php un mysql

2000.lv - normaals hostings ir php - tikai vinjupraat interesantiem projektiem

no.lv - suudiigs hostings (administrators totaals cirvis), bet ir php un mysql

ema.lv - 5 mb + php un mysql, bet peedeejaa laikaa vinjiem kaukas gljuchii

Cirvis vai āmurs, bet tu pamēģini uztaisīt ko labāku, jo tu esi ļoti gudrs! :)

Turklāt kurš laidīs garām izdevību hostēties ar 50MB par brīvu?

uz no.lv hosteeties iespeeju laidiis garaam tas kuram interesee ne tikai vieta bet arii uptime. ja tev pofig vai serveris pusdienu straadaa vai nee, hosteejies manis peec, tikai nesaki ka nebriidinaaju.

Link to comment
Share on other sites

Jā man ir gadījies, ka serveris nestrādā, bet tas bijis uz 2 - 5 min. May be vinjiem provis gljuchii?  Ne visi var atljauties Latnet 1Gb/s vai VERnet...

Da nevis provaiders no.lv gljuchii bet tas fakts ka dzheks to serveri tur uz maajas kompja pie kura pats arii seezh, dzenaa speeles, restarteejas utt.

Pie tam pajautaa piemeeram hackers.lv forumaa vai no.lv serveris ir drosh un apskaties reakciju. Neesmu nekaads haksors, bet no visaam malaam dzirdu, ka caurumu tur vairaak kaa sklerotikja galvaa.

Link to comment
Share on other sites

Da nevis provaiders no.lv gljuchii bet tas fakts ka dzheks to serveri tur uz maajas kompja pie kura pats arii seezh, dzenaa speeles, restarteejas utt.

aizmirsi piemineet, ka vinjam ir arii pasham savs DC++ hubs, kas uz taa pasha kompja griezhaas :)

 

.. vismaz kaadu laicinju atpakalj bija ;)

Link to comment
Share on other sites

Eu pēc pieredzes ema.lv totaly nerulē man tur bija itkā lapa uzmestawww.ema.lv/sviesc, bet Tad viņiem mainījās serveri vai kas tāds un man visi prieki bija galā...

Protams žēl bet tā viņš ir. Interesanta man liekas Adminstrātora atieksme un e-mailiem vairs neatbild ja sākumā atbiļdēja: "Drīz būs tad tagad vairs nekā".... :blink:

Link to comment
Share on other sites

man tur bija itkā lapa uzmestawww.ema.lv/sviesc, bet Tad viņiem mainījās serveri vai kas tāds un man visi prieki bija galā...

Protams žēl bet tā viņš ir. Interesanta man liekas Adminstrātora atieksme un e-mailiem vairs neatbild ja sākumā atbiļdēja: "Drīz būs tad tagad vairs nekā"....

heh... pilnīgi mans variants :angry: viss tieši tāpat notikās... sux jau jā... nu bet varbūt šiem tikai tā gadījas ? varbūt nē... kas to lai zin...

btw šodien nopirku serveri 39 Ls :P un ieteiktu visiem darīt tieši tā... kaut kāds hostings nekam neder... lai ar cik labs viņš būtu...

Link to comment
Share on other sites

aizmirsi piemineet, ka vinjam ir arii pasham savs DC++ hubs, kas uz taa pasha kompja griezhaas :)

 

.. vismaz kaadu laicinju atpakalj bija ;)

Neiesaistiishos diskusijaas (ja sho ta taa vareetu vispaar saukt) par kvalitaates raaditaajiem vienam vai otram "hostinga provaiderim" tachu pakomenteejot Kaklz teikto un pafilozofeejot piebilde nav iisti vietaa:

 

Proti kapeec lai negrieztos kaadi citi servisi? Ja ir pietiekami sisteemas resursi tad dazhos gadijumos klients pat ieguust, piemeeram db serveris ja staav turpat tad pie lieliem un intensiiviem datu apjomiem konekcija buus aatraaka caur to pashu lokaalo socketu nekaa "lienot" kaut kur citur..

 

Taapat, kas tur, ka lokaali griezhas veel kaads CS vai hvz kaads serveris/serviss? Neba muusdienaas kad iespeejami gigabaitiigi atminjas daudzumi, multiprocesoru sisteemas un disku raidu masiivi par to buutu jauztraucaas :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...