Jump to content
php.lv forumi

BLOGI


seeder

Recommended Posts

Es šodien visu dienu esmu netā meklejis, bet nekur neatradu normālu blogu! patiesiibaa pat suudiigus gatavos blogus nekur daudz neatradu :( man nevajaga taadus kuros baigi ir pat skaists dizains adminiem man vajaga vienkaarshu blogu kuraa ir sakariigi izmantioti faili, nevis ir piemeeram language fails utt! please pasakat adreses kur vareetu novilkt taadus sources! iun to opensourcecms varat neteikt tur nekaa jeedziiga arii nebija :(

Link to comment
Share on other sites

zinu, kur dabuut, taadu jau es dabuuju, tikai tur viss ir nejeedziigi sagrusiits, kjipa nevar pat saprast tur diezgan ilgi jaaiedziljinaas buutu, lai vareetu saprast kur jaamaina kodeejums lai viss atbalstiitu LV valodu, un nu kjipa nav sagrupeets normaali, nesaprotu cilveekus kas taa taisa savu darbu, ka tikai pashi saprot! nebuutu devushi citiem :D nu varbuutu tu zini kaadu vietu kuraa vareetu veel atrast tos blogus(iznjemot opensourcecms.com)

Link to comment
Share on other sites

...tur diezgan ilgi jaaiedziljinaas buutu, lai vareetu saprast kur jaamaina kodeejums lai viss atbalstiitu LV valodu, ...

Nez kāpēc daudzum daudzie cilvēki lv lieto wordpress ar LV valodu un nav nekādu problēmu (tai skaitā laacz, kaklz, un daudzi citi).

Link to comment
Share on other sites

nuu, kjipa tur ir taada smuka flashaa veidota galerija tu tur uzkliko vinsh baigi smuki noslaido lincinjus uzkliko paraadaas thumbnaili uzej uz tumbnailiem paraadaas gaishaaki vinji, paraadaas info, nu taadaa garaa! :) kjipa baigi reaali! :) P.S. kuraa gs tu dziivo ka tev nav flash? :w00t:

 

td height="450"><object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,29,0" width="100%" height="500">

 

<param name="menu" value="false">

<param name="movie" value="imageVue.swf">

<param name="quality" value="high">

<param name="BGCOLOR" value="#ffffff">

<param name="FLASHVARS" value="">

<embed src="imageVue.swf" width="100%" height="500" menu="false" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" bgcolor="#FFFFFF" flashvars=""></embed></object></td>

</tr>

 

taadas rindinjas ir sourcee

Edited by seeder
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...