Jump to content
php.lv forumi

Kā klūt par PHP amatieri?


marnix

Recommended Posts

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

marnix -->

ar programmeshanas pamatiem...

- gandriiz pilniigi vienalga kaadas valodas pamati visam valodaam ir vienaadi...

------

algoritmu sastaadiishana ..... un programmeshanas logjika

--------

kas ir mainiigie,

datu tipi

kas ir cikli

kas ir masiivi

funkcijas

----------

vismaz preciizi zinaat ko katrs no shiem jeedzieniem noziimee...

taalaak jau ir konkreetaas valodas sintakse un iipatniibas...

Link to comment
Share on other sites

vladimirs --> to jau mees ieveerojaam....

 

Klez --> principaa jau jaa..., bet tikpat labi var maaciities C

nav ja svariigi ar kaadu valodu sak maaciities ... (es vispaar nemaaku paskaalaa programeet ;) )

(saku ar to pashu Qbasic.... -->C , Asambler(vismaz pamati) ...Kameer dziive piespieda kjerties pie

PHP)

 

marnix--> vari biblioteekaas pamekleet taadu graamatinju 'kaa Peecis Beisikaans, Maiju Sapraatinju programmet maacija' (laikam taa)

tur ir vieglaa valodaa iskaidroti programeeshanas pamati....

Gan aprakstam izmantota BASIC bet lietas buutiibu tas nemaina, ka jautika mineets Pamati nemainaas...

Link to comment
Share on other sites

ja tiesam zini ka gribi ar php saakt, tad saac ar htmlu un echo 'Hello '.$_POST['name'].'!'; lai gan imo php nav taa labakaa valoda ar kuru sakt macities programmeet, jo sis daudz ko piedod (nedefineti mainigie, automatiski casto no viena tipa uz otra) kas citas valodas varbut ir jadara manuali un peec tam meginot kaut ko darit citur buus lieli briinumi - kaapeec nevar, php tak vareeja taa.

 

ja gribi macities programesanu ka taadu, tad saac ar C, kaa jau te teica, peec tam buss visas 'durvis' valjaa un varesi fixi jebkuru citu valodu iemacities.

Link to comment
Share on other sites

marnix-->

tev jau saka sac ar prograameeshanas pamatiem, nav svariigi kaadai valodai

kad buusi tos apguvis un sapratis peec tam nebuus nekaadu probleemu arii ar PHP.

jo ja uzreiz kjersies pie PHP tad buus probleemas, probleemu galaa.....

diezvai pietiks pacietiibas maaciities pamatus, gribeesies uz reiz ko sarezgiitu

P.S. pirms kjeries pie PHP apguust Labaa liimeni HTML

Link to comment
Share on other sites

es tomeer iesaku saak ar pascaalu ... jo par vinju ir ljoti daudz info .... arii latviski ira. un tur ir viss pamats. $mainiigais = "veertiiba :)";

ir latviski graamata par paskaalu, tik nevaru atrast ... tur ir visi pamati

 

http://search.yahoo.com/search?p=free+php+...fr=FP-tab-web-t

http://www.codeguru.com/forum/showthread.php?t=324228

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

Vismaz man skolā pascal mācīja, bet nu es vēl kaut cik kko sapratu, bet pārējiem bija galīgās auzās. Vēl tagad atceros kā palīdzēju taisīt uzdevumus, jo katram bija savs :)

Es ta pats gribēju iemācīties un zināju, ka arī to paveikšu, bet nu skolā mācīja tiešām slikti.

 

Saprast vispār sāku tikai augstskolā 1. kursā ar C++. Vot tad nāca apgaismība, kas tas vispār ir par zvēru - programmēt!

 

Pirms PHP tiešām iesaku iemācīties labi html. Vēl ir tā, kad, ja labi māki vienu valodu, pārējās vari apgūt salīdzinoši ātri, protams, ja kkas ir galviņā..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...