Jump to content
php.lv forumi

mktime()+7*60*60


Kristabs

Recommended Posts

nē, nē, ar failsistēmu tam nav sakara, vienkārši iekš vienas diektorijas, kurā atrodas php faili(saits vesels) vajag, lai visur mktime() funkcija izdotu rezultātu par 7h uz priekšu nekā tā izdod. Es tieši negribu mainīt sistēmas laiku, bet php. Iekš PHP5 ir iespēja mainīt timezone, iekš PHP4 nekā tamlīdzīga nav. Vienkārši serveris ir ASV, bet vajag, lai viss notiek ar LV laiku. Pieejams php.ini katrai direktorija, kurš strādā ar tādu pašu principu kā .httaccess tikai ar savām iespējām un arī .httaccess. Vai ir tāda iespēja pamainīt php core funkcijas vai arī varbūt normāls risinājums?

Link to comment
Share on other sites

Neredzat, ka cilveeks prasa, ka negrib katreiz rakstiit to mktime() + 7 * 60 * 60

 

Vinjsh prasa vai nav cita metode!

 

Mans ieteikums: Uzraksti savu funkciju piem. myTime(), kura atgrieziis laiku latvijaa un tev nevajadzees katreiz rakstiit to nogurdinosho kodu

Link to comment
Share on other sites

Piekriitu, ka piedzimst, bet domaa ka visi kas piedzimushi par programmeetaajiem to apzinaas??? es domaaju ka diezin vai!!

 

Manupraat skolas ir domaatas prieksh tam lai audzeeknjus iemaaciitu domaat kaa programmeetaajiem, viss paareejais ir vinju pashu zinjaa.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...