Jump to content
php.lv forumi

Mysql Manuālis


Robis

Recommended Posts

Sveicināti visiem Junior, Senior, kā arī vienkārši memberiem!

Vai kāds var pateikt, kāpēc MySQL chm manuālis ir tik drausmīgi sūdīgs :: tur nopietni neko atrast nevar!!!

Varbūt kāds zin kādu labāku manuāli, kur viņš vismaz atrodot parāda konkrētas vietas, nevis pamattopikus, kur jāpatērē ilgs laiks, lai kaut ko atrastu?

Me grib konkrētus aprakstus par tabulu, lauku tipiem atribūtiem, indeksiem utt. -- pašu svarīgāko par MySQL!

Piebildīšu, ka visas bāzes taisu uz phpMyAdmin , ko atradis esmu par noderīgu rīku arī latviešu valodas dēļ.

Me ir iesācējs un man arī nav tik daudz laika, lai piemēram meklētu tajā "tizlajā" manuālī, ko, piemēram, nozīmē MEDIUMTEXT vai arī, kādas ir atširības starp PRIMARY un INDEX indeksiem... jo šķiet to tur tā neatradīs (es ticu, ka pieredzējušiem lietotājiem šis manuālis varētu šķist parocīgs...)

So, varētu kāds izpalīdzēt? :blink:

 

Jau iepriekš pateicos! B)

Link to comment
Share on other sites

iesaakumam ljoti labs un saprotams ir: http://www.w3schools.com/sql/default.asp paskaties tur kreisajaa pusee ir menu piemeeriem kaa kuru lietu dariit. tiiri teorija (kas ir kas) gan laikam tur nav. eniivei man tas saakumaa paliidzeeja saprast kas un kaa un arii tagad paliidz atcereeties ja esmu aizmirsis kaukaadu sintaksi.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...