Jump to content
php.lv forumi

Linku sistema


KryPt0

Recommended Posts

Nu tiku es tagat šitik tālu:

<?php
$id = $_GET['id'];
switch($id) {
case '1':
include('lapa1.php');
break;
case '2':
include('lapa2.php');
break;
default:
include('lapa.php');
break;
}
?>

Atradās šitais Pēteris, bet kā lai izdaru, ka ņem pēc "id" un "page", jo man gribās, lai ir apmēram šādi:

<a href="index.php?id=2&page=main" target="_self">Klana sastāvs</a>
<a href="index.php?id=2&page=member1" target="_self">Pirmais memberis</a>

 

Kā tad man dabūt divus tos mainīgos switchus kas strādā uz viena?

 

P.S. Tāpat no linka mani aizsnes uz localhost t.i. parastu index.php, bet man vajag lai vienkārši tabulā inklūdē manu failu jeb tekstu... Kaut kas dīvains :/

 

P.S.S. Bija kļūda kodā... bet tāpat neiet :(

Edited by KryPt0
Link to comment
Share on other sites

Es nespēju izprast, kāpēc switchā tu izvēlies starp mainīgo $_GET['lpp'], ja linkos tādu nemaz nenodod.

 

Šitais darās tā - padod kategoriju un id, no index.php inclūdo kategorijas lapu, bet pašā kategorijas lapā tālāk ņemies ar id.

 

PS: IDDQD, mm, forša filma.

Link to comment
Share on other sites

nu tā tagat tas switch man strādā viss ir ok... bet kā lai tajā pašā skiptā es ievietoju savu "page" ? tas ir tagat pa grūtu priekš manis... jo ja es mēģinu:

<?php
[b]$id = $_GET['id'] && $page = $_GET['page'];[/b]
switch($id) {
case '1':
include('lapa1.php');
break;
case '2':
include('lapa2.php');
break;
default:
include('lapa.php');
break;
}
?>

boldētais ir izmaiņas... tad es nezinu ko lai lieku pie case :( gribu lai šitais page man arī te ir... lūdzu palīdziet kāds...

Link to comment
Share on other sites

varbut nedaudz neesu saprati, bet man izskataas ka paslaik tu ar divu mainiigo kombinaaciju centies panaakt lai atver noteiktu lapu?

tas jau sanaak apmeeram tas pats kad ja tu apgalvotu ka 2+2 = 4 un peec tam uzreiz 2+2=5, pasaki kur ir jeega sitam ja pec page un id tu nosaki tikai lapu

id=2&page=main = Klana sastāvs

id=2&page=member1 Pirmais memberis

 

vel varetu saprast ja ar page tu npsaki lapu un ar id nosaki ko tev tur raadiit, bet tad tev tajaa swicth nevajag piit ieksaa to id

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...