Jump to content
php.lv forumi

Php Editor


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu es lietoju ikdienaa Macromedia Dreamweaver, jo tur var smuki straadaat ar html un ir php highlightings. Pamegginaju to zend studio3 , bet man nepatiik, ka tas ir tikai prieksh php, jo lielaakoties njemos ar html un papildinu to ar php. Vai nav kaads editors ar kuru baigi labi varstraadaat gan ar php, gan ar html. Ar html lai var taa ka nav jaraksta bet var likt teiblus un visu parejo, jo html vairaak ir visuaali un kodejot smuki ir gruti uztaisiit.

Link to comment
Share on other sites

vakar uzstelleeju phpEdit 0.8, man patiik,protams ir jau savas nepilniibas,bet ko tad es.preciizaak pagaidaam nevaru atrast vai codepage var nomainiit,bet nu tas ko tas man sniedz to var arii paardziivot deelj taa codepage.varbuut pachukstat kuros editoros var mainiit cp?

Link to comment
Share on other sites

Bet es atkal vakar ieinstaleeju Dreamweaver 2004! Tam ir naakushas dazhas labas funkcijas klaat piem. kad uztaisi teiblu vai jeb ko citu tad uz reiz properties var noraadiit css klasi. Veel prieksh tiem, kuri nezin un nelieto css ir labi tas, ka beidzot var uzlikt fonta lielumus pixellos nav vairs vajadziigi +1 vai -1 utt.

 

Nezinu, kas tur labaks no php puses, man liekas, ka viss taspats. Bet ja kaads no jums papetitu tad gan jau atrastu kaut ko jaunu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ir taads editors, kam preferencees noraada codepage UTF-8 un vinjsh arii raada utf-8 neatkariigi no taa, vai tam failam ir priekshaa tie triis simboli, ko notepads un veel citi windowsa softi meedz piemest priekshaa vai nee.

 

phpeditaa & ultraeditaa neesmu pamaniijis shaadu iespeeju.

Link to comment
Share on other sites

ir taads editors, kam preferencees noraada codepage UTF-8 un vinjsh arii raada utf-8 neatkariigi no taa, vai tam failam ir priekshaa tie triis simboli, ko notepads un veel citi windowsa softi meedz piemest priekshaa vai nee.

 

phpeditaa & ultraeditaa neesmu pamaniijis shaadu iespeeju.

tas bija jautājums vai statements (kaut kā nerodu vārdu šim pasākumam)?

 

Ja jautājiens, tad - jā: ActiveState Komodo (win/lin), Kate (lin, bet savas fīčas ar krievu kodu tabulām).

 

NB vēl viens un 400

Link to comment
Share on other sites

jaa, tas bija jautaajums un patiikami jau redzeeet atbildi, bet veel ir viena probleema - tam editoram vajadzeetu buut freewaarei, uz linuxa sanaak straadaat tikai caur ssh liidz ar to manupraat nav iisti praatiigi taa dariit.

Link to comment
Share on other sites

nu nezin agrak es izmantoju PHP expert editor! Bet tagad pargaju uz Zend studio! Zend kaut ka man labak iepatikas neka PHP expert editor bet ar zend ir viena problema tas drusku bremze manu kompiti kas man ne visai patik! Driz domaju pariet uz Linux bet isti nezinu kursh tu ir ats labakais! Zinu ir Kate Komodo VIM un vel kaut kadi bija ! Nu iesakiet ja uz linuxa ? (ir verts pariet uz linuxa?)

 

P.S. bet vispar pirms sakiet ka tas ir suds kartigi ar to pastradajiet un tad tikai sprieziet bet nevis atveru php failu nepatik higlitings un sledzu lauka! Es piemeram agrak domaju ka zend ir suds lidz izlasiju jb4 rakstu vina vecaja lapa kuras vairs nav par zend un mainiju savu viedokli! (visi vina raksti ka par laimi ir man uz kompja saglabati! :blink:

Link to comment
Share on other sites

nu nezin agrak es izmantoju PHP expert editor! Bet tagad pargaju uz Zend studio! Zend kaut ka man labak iepatikas neka PHP expert editor bet ar zend ir viena problema tas drusku bremze manu kompiti kas man ne visai patik! Driz domaju pariet uz Linux bet isti nezinu kursh tu ir ats labakais! Zinu ir Kate Komodo VIM un vel kaut kadi bija ! Nu iesakiet ja uz linuxa ? (ir verts pariet uz linuxa?)

 

P.S. bet vispar pirms sakiet ka tas ir suds kartigi ar to pastradajiet un tad tikai sprieziet bet nevis atveru php failu nepatik higlitings un sledzu lauka! Es piemeram agrak domaju ka zend ir suds lidz izlasiju jb4 rakstu vina vecaja lapa kuras vairs nav par zend un mainiju savu viedokli! (visi vina raksti ka par laimi ir man uz kompja saglabati! :blink:

Tas pats Zend ir arī priekš Linux

Link to comment
Share on other sites

Ja nu kādam briesmīgi spiež pāriet uz linuxu, bet baigi negribās ķēpāties - var aiziet uz www.knoppix.de - nokačāt tur ISO, ierakstīt to diskā un uz cietā uztaisot kādu FAT partīciju failu apmaiņai - editēt failiņus uz tās vienkārši pastartējoties no šā diska - tas Knoppix lādējas iekš RAMa un ja viņam neliek, neaiztiek HDD (resp. piemauntē tikai lasīšanas režīmā).

 

Es pagaidām taisu visu "angliski" iekš VenPada ar atsevišķu tulkojumu pieslēgšānu attiecīgai valodai - bet tieši šos failiņus no sākuma sarakstu vajadzīgā kodējuma, bet pēc tam saglabāju kā UTF-8, vai arī pa retam iekš VenPada izmantojot f-ju convert ANSI to UTF-8. Vēl tekstu uz UTF-8 var pārkonvertēt izmantojot tidy (arī no tā paša VenPada). Bet viš dāžreiz aizrijās uz php un noformē kodu pēc sava prāta (jārokas pa uzstādījumiem).

A vēl var iekš php pieslēgt php_iconv un konvertēt tulkojumus ar iconv() vai nu on-the-fly, vai arī citādi (kādam gadījumā vajag phpBB latvisko, krievisko un vācisko tulkojumu iekš UTF-8? PM).

Link to comment
Share on other sites

Es lietoju Macromedia Dreamweaver MX, vispaar baigi labs. Man shitaa vecaa versija patiik labaak nekaa MX 2004, jo jaunajaa ir uzlabots dizains un liidz ar to vinja eed vairaak RAM, un veel, Progamma ielaadeejas leenaak nekaa parastaa MX versija...

 

Taas ir manas domas...

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...