Jump to content
php.lv forumi

Lameri!


AntiXakep

Recommended Posts

Biezi vien mes iesaceji dzirdam forumos ka - atkal stulbais lameris te uzdot stulbus jautajumus! Mans sakamais ir tads ka katrs katrs velreiz katrs no mums ir bijis savulaik Lamers! Nesat bijusi? Nu tad atceries kads tu biji kad pirmo reizi piesedie pie kompja! Un vai tu neuzdevi ari tik stulbus jautajumus citiem! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

visi vienmeer savulaik saakaam maaciities un macamies kaa varam. dazh prasa padomus vislaik, cits meklee k-kur citur un meec izprast pats. bet pieredzeejushiem krabjiem lameriski jautaajumi vienmeer pabesii taa tas buus vienmeer un ne tikai ieksh weba un php ...

Link to comment
Share on other sites

IMHO ir atshkjiriiba starp lameri un nezinaataaju ;)

 

nezinaataajs meegjinaas vispirms kaadu briidi to visu pakost cauri pats un tikai tad, kad nekas vairs neliidzees, panjems un sakariigaa formaa uzdos preciizu jautaajumu

 

lameris pie pirmaas neizdoshanaas skrien uz forumu vai kur citur pie gudrajiem cilveekiem un uzbruukoshaa formaa paveel izstaastiit attieciigo lietu.

 

ir atshkjiriiba?

 

P.S. kaa var nojaust, man nekas nav pret nezinaataajiem, bet pret lameriem (manaa izpratnee) ir gan ;)

Link to comment
Share on other sites

Njaa.. man arii shausmiigi besii ja kaads lien privaatajaa un kaut ko jautaa ka pats nemaz nav pameegjiniaajis to ko jautaa realizet!

 

Runaajot pa laameriem areems vienreiz teica ~ taa:

'kad tu biji laameris pret tevi iztureejaas kaa pret laameri, un kaadeelj gan sho tradiiciju neturpinaat' :D

Link to comment
Share on other sites

IMHO ir atshkjiriiba starp lameri un nezinaataaju ;)

 

nezinaataajs meegjinaas vispirms kaadu briidi to visu pakost cauri pats un tikai tad, kad nekas vairs neliidzees, panjems un sakariigaa formaa uzdos preciizu jautaajumu

 

lameris pie pirmaas neizdoshanaas skrien uz forumu vai kur citur pie gudrajiem cilveekiem un uzbruukoshaa formaa paveel izstaastiit attieciigo lietu.

 

ir atshkjiriiba?

 

P.S. kaa var nojaust, man nekas nav pret nezinaataajiem, bet pret lameriem (manaa izpratnee) ir gan ;)

man liekas ka lameris driizaak ir tas kursh pats neko laagaa nezin un dod citiem padomus iedomaajoties pats ka ir oraakuls.

 

jebkuraa gadiijumaa slikti nav nezinaat slikti ir negribeet zinaat.

Link to comment
Share on other sites

man liekas ka lameris driizaak ir tas kursh pats neko laagaa nezin un dod citiem padomus iedomaajoties pats ka ir oraakuls.

 

jebkuraa gadiijumaa slikti nav nezinaat slikti ir negribeet zinaat.

arii :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...