Jump to content
php.lv forumi

toorentu trackeris


ouzo

Recommended Posts

tatad, nesen izveidoju trackeri, bet kad palaidu uz servera, atradu divas nopietnas kljuudas.

taatad:

1. kljuuda ir taada, ka nav iespeejams aploudeet torrent failus. chmod folderim uzliku, bet vaina manupraat ir kaada cita, jo kad atveru lapu kuraa ir aploudeeshanas forma, aizpildu visus laukus un noraadu torrent failus, un veicu aploudeeshanu, lapa izmet pazinjojumu = "Invalid announce url! It MUST be http://torrentaadrese.lv/announce.php!", tachu taads fails existee un to var atveert ar paarluuku! nezinu, kas vareetu buut par probleemu. varbuut kaadam ir naacies saskarties ar shaadu probleemu. no saakuma domaaju, ka ir novecojusi PHP, bet uzliku jaunaako versuju un arii nekaa.

2. trackeris darbojas ar ieluugumu principu. bet scripts nesuuta ieluugumus. manupraat vaina ir pop3 un visos shitajos shteelos, bet es iisti nezinu, jo uz cita servera shis scripts darbojas. kas man buutu jaadara, vai jaamaina lai darbotos?

Link to comment
Share on other sites

es nesaprotu, kaadas jums probleemas, dc hubu 10 min. laikaa var uzbliezt. kaa arii es neprasiiju, kas ir modee un kas nav, kaa arii kur kas paraadaas, es jautaaju to ko es jautaaju, un sagaidiiju tikai divas kaut cik sakariigas atbildes..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...