Jump to content
php.lv forumi

Ierakstishana ieksh txt faila


Tvinky

Recommended Posts

Lieta tāda, ka man vajag caur skriptu ierakstīt failā iekšā informāciju. Ierakstīties viņa ierakstās, bet jaunākā informācija rakstas faila apakšā. Kā var panākt, lai jaunākā informācija rakstītos faila augšā a vecā pabrauc uz leju?

Link to comment
Share on other sites

Piemēru varat iedot? Es iekš lv.php.net to neiebraucu. Nu ja piemēram man tur notiek tādas lietas:

 

$f = file('./adm/news.txt');

$cnt = count($f);

for($i=0; $i<$cnt; $i++) {

$bum = explode("<space>",$f[$i]);

utt...

 

Tad man vajag vienkārši rakstīt pēc vai pirms bum to array_reverse($bum); ? Man neizdevās nez kapēc. +( Ja var, tad lūdzu ar piemēriem.

Link to comment
Share on other sites

bik laikam ne par tēmu, bet tomēr - iekš failiem var rakstīt neparedzēto kļūdu logu, no formas labojamu konfigurācijas failu un līdzīgas lietas. bet lapas saturu nez vai vajag rakstīt iekš faila.

news.txt vietā izmanto kādu datubāzi. lietojot db atkritīs gara ņemšanās ar to kā sasortēt, kā pārnesumus jaunaa rindā, kā whatever ko vēl saglabāt.

Link to comment
Share on other sites

bik laikam ne par tēmu, bet tomēr - iekš failiem var rakstīt neparedzēto kļūdu logu, no formas labojamu konfigurācijas failu un līdzīgas lietas. bet lapas saturu nez vai vajag rakstīt iekš faila.

news.txt vietā izmanto kādu datubāzi. lietojot db atkritīs gara ņemšanās ar to kā sasortēt, kā pārnesumus jaunaa rindā, kā whatever ko vēl saglabāt.

 

Un ja man nav pieejams tāds hostings, jeb vispār mysql jeb citas db pieejas? Tad man jaiztiek ar txt. Kādu neparedzēto logu kļūdu? Cik esmu taisījis mājaslapas, kuras izmanto txt failus priekš informācijas glabāšanas viss normāli strādā. :) Un man kā iesācējam, nav nekāda liela mājaslapa, lai visu sortētu/glabātu iekš db... Brbr =)

Link to comment
Share on other sites

$f = file('./adm/news.txt');

$f = array_reverse($f); // vai tiešām grūti manuālī apskatīties!

$cnt = count($f);
for($i=0; $i<$cnt; $i++) $bum = explode("<space>",$f[$i]);

2 v3rb0

 

bet lapas saturu nez vai vajag rakstīt iekš faila

Nav nekādas vainas. Ja nav jātaisa baigās meklēšanas un datu apjoms nav pārmērīgs, ļoti jauki strādā.

 

lietojot db atkritīs gara ņemšanās ar to kā sasortēt, kā pārnesumus jaunaa rindā, kā whatever ko vēl saglabāt.

 

Nu bet uzraksti vienreiz text db objektu, un strādā ar viņu visu mūžu :) Reizēm rakstīšana ātrāk iet, nekā ar sql-u.

Link to comment
Share on other sites

Piemēru varat iedot? Es iekš lv.php.net to neiebraucu. Nu ja piemēram man tur notiek tādas lietas:

 

$f = file('./adm/news.txt');

$cnt = count($f);

for($i=0; $i<$cnt; $i++) {

$bum = explode("<space>",$f[$i]);

utt...

 

Tad man vajag vienkārši rakstīt pēc vai pirms bum to array_reverse($bum); ? Man neizdevās nez kapēc. +( Ja var, tad lūdzu ar piemēriem.

 

tu jau tagad apgriezi secību katrai rindiņai, nevis visam failam. $f ir jāapgriež.

 

vai arī:

 

$info = 'kaukaadi dati';

$f = join('', file('adm/news.txt'));

fputs(fopen("adm/news.txt", "w"), $info.chr(13).chr(10).$f);

 

a vot es tagad neaceros - line break bija 10 vai 13 chr..

edit: mhm, abi divi bij jālieto.

Edited by php_Stopp
Link to comment
Share on other sites

<?php
# reversrakstiishana:
$a=time()."uber text\n";

$fa=join('',file('/home/blackhalt/test.txt'));
$fb='/home/blackhalt/test.txt';
$fc=fopen($fb,'w+');
fputs($fc,$a);
fwrite($fc,$fa);
fclose($fc);
?>

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...