Jump to content
php.lv forumi

phpmyadmin charsets


cybercannibal

Recommended Posts

Šis topiks jau droši vien ir bijis bet neizdevās neko piemērptu atrast tāpēc lieku vēlreiz

 

Man ir phpmyadmin version 2.6.3-pl1. lai ko rakstu iekšā vienmēr garumzīmju vietā parādās '?'. Galvenajā izvēlnē (kad nospiež uz tās mājas kreisajā pusē), pie Language var paņemt tikai lv-utf8, bet man vajag normālu lv-win1257.

 

Šis pats phpmyadmin version 2.6.3-pl1 uz cita servera iet bez problēmām.

 

Vajag vienkārši lai datus var ievadīt lv-win1257 formātā, kur varētu būt problēma.

 

Nu vai tiešām neviens nav saskāries ar šo problēmu. Any help would be appreciated

Jālieto EDIT poga (bubu)

Link to comment
Share on other sites

Jā, jā, es arī ar to pašu saskaros uz Serveris.Lv. Tur arī uzlika jauno PhpMyAdmin un tagad visi mani windows-1257 ierakstu izkārtojumi defaultā ir latin1_swedish_ci un latviešu rakstuzīmju vietā ir ?????.

No saita veiktie ieraksti atspoguļojas pareizi un viss notiek, bet tikko veicu ierakstus no PhpMyAdmin tā viss parādās ar ?????.

No tā secinu, ka vaina ir nevis MySQL, bet gan tieši PmpMyAdmin!

Kad zvanīju uz Serveris.Lv adminam, viņš man tā īsti arī nemācēja atbildēt. It īpaši par to latin1_swedish_ci ;-)

Bet, sakiet lūdzu, KO DARĪT???

Link to comment
Share on other sites

' date='2005. gada 04. Nov 11:02' post='26312']pamaini no swedish uz windows 1257 to visu pasaacienu un buus ok ...

Nu tik vienkārši vis nebūs! ;-) Es jau arī līdz tam aizdomājos, tomēr, tad atkal no saita veiktie ieraksti atspoguļojas nekorekti (????). Patiesībā atbilstošais izrādījās utf8_latvian_ci, bet arī par to tā īsti neesmu pārliecināts.

Saprotu ka jālasa jaunā MySQL manuālis, arī phpmyadmin manuālis. Jo vēl jau ar to problēmas nav beigušās. Principā sanāk ka tagad veidojot jaunu MySQL tabulu, jānorāda arī parizais izkārtojums tabulas laukiem, citādi tas phpmyadmin (jaunais) atkal uzliks savu defaulto latin1_swedish_ci.

 

Patiesībā, domāju, ka uz Serveris.Lv ir kautkāda kļūda ar jaunā phpMyAdmin konfigurēšanu. Tikko pats iekačāju saunāko phpMyAdmin, likšu uz kompa un testēšu, varbūt radīsies skaidrība ;-)

 

http://php.lv/f/index.php?showtopic=3107&hl=utf8

te un vēl citās vietās puiši risina tās pašas problēmas.

 

Raādās ka problēma aktualizējās tieši sākot ar jaunajuem PHPMYADMIN un MYSQL

 

Nu, tagad visi draudzīgi no windows-1257 pārejam uz utf-8

Link to comment
Share on other sites

Vieniigais sakariigais risinaajums, ko esmu atradis shajaa sakaraa, ir izmantot veco phpMyAdmin (ja nemaldos, 2.2.7).

 

Starp citu, taa nav konfiguraacijas vaina, palasi phpMyAdmin atbalsta forumus, ljoti daudziem ir shii probleema.

Edited by Kaitnieks
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...