Jump to content
php.lv forumi

Dažas izmaiņas


Recommended Posts

Manupraat vajadzeetu samazinaat iespeeju arii rakstiit ar gigantiskiem burtiem.....

pietiektu ar nedaudz lielaakiem un visss....

P.S. vispaar ja runaa par ! un ? tad 1 var dazreiz buut par maz :( bet vairaak par 3 nu gan ne.....

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Manuprāt būtu noderīgi, ja foruma galvenē kautkur būtu links uz bubu taisīto satura rādītāju. Lai fiksi varētu tikt tam klāt, savādāk jāiet uz foruma sākumu, jāizvēlas PHP un PHP :) un tikai tad var tikt klāt šim topikam.

 

Kautkur tur kur "My Controls" Vai "Help" menu tas šortkats varētu atrasties.

Link to comment
Share on other sites

vareetu pat blakus jauna posta submitosanas pogai - ar sarkaniem burtiem links - 'izlasiiji sito, ja? tiesaam? nemelo?'

 

Nē - vēl labāk :)

 

Nospiežot Add reply, pārsviežas uz bubu satura rādītāju, kur jānoskrullē līdz apakšai, kur poga 'Tiešām turpināt' :D Nu tākā bieži softu instalējot :).. Moš pats kāds ņems un sāks lasīt.

Link to comment
Share on other sites

Nospiežot Add reply, pārsviežas uz bubu satura rādītāju, kur jānoskrullē līdz apakšai, kur poga 'Tiešām turpināt' :D Nu tākā bieži softu instalējot :).. Moš pats kāds ņems un sāks lasīt.

 

peec 20 postu pievienoshanas tew apniks pasham!

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau pievienojot ierakstu / veidojot jaunu tēmu pašā augšā ir obligātā lasāmviela. Viens no punktiem ir bubu sarūpētais :)

 

jaa, bet vai nebuutu noderiigi, ka shis links raadaas kautkur taa, ka vienmeer tam vareetu aatri ar vienu klikshkji tikt klaat ?

Link to comment
Share on other sites

jaa, bet vai nebuutu noderiigi, ka shis links raadaas kautkur taa, ka vienmeer tam vareetu aatri ar vienu klikshkji tikt klaat ?

 

Nevajag jau arī pārspīlēt. Ja tev viņš tik akūti ir nepieciešams, ieliec pārlūkprogrammas grāmatzīmēs.

Link to comment
Share on other sites

Nevajag jau arī pārspīlēt. Ja tev viņš tik akūti ir nepieciešams, ieliec pārlūkprogrammas grāmatzīmēs.

 

shobriid taa arii esmu izdariijis, bet domaaju, ja vinjs tur atrastos, tad meibii to postu vareetu pat atiistiit taalaak un izveidot taadu diezgan labu referenci (protams, kaads jau tas ir tagad) :)

 

ok, bet nu beigshu uzbaazties, ja ne, ta ne...

Link to comment
Share on other sites

Nevajag jau arī pārspīlēt. Ja tev viņš tik akūti ir nepieciešams, ieliec pārlūkprogrammas grāmatzīmēs.

 

vispaar ja vinsh staaveetu pie mani riiki, tai joslaa, buutu labi piel kaa: FAQ vai kaa citaadi

tad varbuut jaunie lietotaaji ar paspaidiitu to linku. un varbuut nebuutu tik daudz muļķīgu jautaajumu

 

taaks. varbuut kaads var pateikt kur var atrakstiities no sekoshanas liidzi topikam.

ja ieiet piem "PHP un PHP :)"

tad "forum options", un tad "Subscribe to this forum"

Kaut kur ir "UNSubscribe to this forum"

jeb kaa var atrakstiities ... man neizdevaas atrast :(

 

viena laba fishka ir. ja es aesmu peedeejais atbildeejis, un atbildu veelreiz, tad apdeitojas peedeejais posts, nevis jauns veidojas. tas ir labi :)

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

taaks. varbuut kaads var pateikt kur var atrakstiities no sekoshanas liidzi topikam.

ja ieiet piem "PHP un PHP :)"

tad "forum options", un tad "Subscribe to this forum"

Kaut kur ir "UNSubscribe to this forum"

jeb kaa var atrakstiities ... man neizdevaas atrast :(

 

iekš My Controls var atrakstīties, pameklē dziļāk

Link to comment
Share on other sites

nu nevaru atrakstiities no teemas nekur :(

dziljaak ir sekot liidzi visam forumam, a es esmu pierakstiijies pie dazhiem topikiem.

buutu labi ja tais opcijaas vareetu arii atrakstiities. ka kad nospiezh pierakstiities, jams paska ka jau esmu pierakstiijies :(

kaa lai atrakstaas? plzz help tauta

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...