Jump to content
php.lv forumi

Dažas izmaiņas


Recommended Posts

Tā kā forumi pēdējā laikā sāk aizvien aktīvāk uzjundīt moderācijas un nesakarīgu postu jautājumus, tad dažas izmaiņas. Pagaidām šādas, iespējams, ka vēlāk kaut kas sekos.

  • Visu tēmu ievadposti, kuri kādam moderatoram šķitīs neatbilstošas to nosaukumiem, tiks pārvietoti uz forumu "Draza", kā arī lietotājam, iespējams, tiks izteikts brīdinājums (maksimālais brīdinājumu skaits ir 10, pēc kuriem lietotājs nevarēs neko ierakstīt). Pakonsultējoties ar moderatoriem, lielākā daļa piekrita.
  • Pēc dažu lietotāju lūguma un savām vēlmēm esmu izņēmis emoticonu (smaidiņu bildīšu analogu) izmantošanas iespēju.
  • Pirms jauna ieraksta/tēmas pievienošanas loga ieliku dažus vērā ņemamus punktus.
  • Ir ieslēgta atkārtotu jautājuma un izsaukuma zīmju samazināšana līdz vienai (Palīgā!!!!!!!!!! prevrašajetsja v Palīgā!).

Asides from that - forumu softa versija ir apgreidota uz 2.1.2. Līdz ar ko ir neatgriezeniski zudusi daļēji pārtulkotā latviešu versija. Nolēmu arīdzan likvidēt alternatīvos stilus, lai būtu vieglāk to visu menedžēt.

 

Migrācijas rezultātā arīdzan šis tas salūza. Tas ir salabots. Ja tiek novēroti vēl kādi gļuki, dariet tos zināmus.

 

Tiek domāts, kā pacelt jautājumu par domeina apmaksu. Dotajā brīdī ar to nodarbojas CooLynX, bet man tas nešķiet gluži pareizi. Iespējams, ka pie darba jāliek php.lv forumu publika, ne? Detaļas, ja tādas radīsies un vispār kaut kas tiks izdomāts, sekos.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Man ir aizdoma, ka pavisam veikli varētu naudiņas savākt uztaisot ziedojumus - tāpat, kā tika savākta nauda IPB licencei, tāpat arī nokārtotos domēna apmaksa.

 

Nūūū, te rodās problēma. Summa ir gana niecīga, lai vienā brīdī nesavāktos biku par daudz ;) Kaut arī, ja paskatās no otras puses, - var jau apmaksāt domeinu arī vairākus gadus uz priekšu.

Link to comment
Share on other sites

Nūūū, te rodās problēma. Summa ir gana niecīga, lai vienā brīdī nesavāktos biku par daudz ;)

Probleemu naff :)

ja summa ir stipri par daudz ... tad var uzriikot foruma tusinju pirtii/kur citur

apmaksaat telpas un citus ar to saistiitos izdevumus :)

Mierosinaajums buutu ka par ziedojumiem/ konkreetu summu vareetu pareklameet savu lapu- ja vien taa naff saistiita ar komerc.....

(kaads baneris - nu idejas taksh atrastos :) )

 

P.S. Briivpraatiigie ziedojumi ir stipri slidena teema.... cik tad katrs dos? utt.. un rodas jaut - "a kaapeec man to vajag - taapat tiksu lasiit/raxtiit".

Un paarsvaraa izgaazas - pat bazniicaa iemanaas ziedojuma traukaa iemest pogas utt.. :)

Link to comment
Share on other sites

P.S. Briivpraatiigie ziedojumi ir stipri slidena teema.... cik tad katrs dos? utt.. un rodas jaut - "a kaapeec man to vajag - taapat tiksu lasiit/raxtiit".

Un paarsvaraa izgaazas - pat bazniicaa iemanaas ziedojuma traukaa iemest pogas utt.. :)

Nu kaut kā līdz šim viss ir savākts..

Link to comment
Share on other sites

P.S. Briivpraatiigie ziedojumi ir stipri slidena teema.... cik tad katrs dos? utt.. un rodas jaut - "a kaapeec man to vajag - taapat tiksu lasiit/raxtiit".

 

Savākšana nav problēma. Savulaik gana operatīvi te tika savākta nepieciešamā summa (nepilni 200 dolāri), lai iegādātos licencētu šī foruma versiju.

Link to comment
Share on other sites

20 ? 15 ? es teicu 10 ;) bet nu vienk manuprāt tas citreiz palīdz izteikt emocijas un citreiz arī pārliecināt. piem. uzrakstīšu kādam atbildi ar vienu izsauk. zīmi, viņš mošk kauko vēl lieki jautās. uzrakstīšu ar trim četrām, tas jau nozīmē, ka sakliedzu, tātad - shut up un pārbaudi to, ko es iedevu ;) nu kaukā tā

Link to comment
Share on other sites

Nedomāju, ka šis forums paredzēts, lai izteiktu te savas emocijas ;) Pietiek taču ar smailijiem.

Jāmāk arī savs sakāmais uzrakstīt normālā valodā, tā lai otrs saprot. Nevis paturēt shift+1. Tad jau varbūt sāksim runāt 1337?

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc, php_Stopp?

Kāds būtu iemesls, lai visi varētu redzēt kāda lietotāja 20 izsaukuma zīmes pēc kārtas? Vai 15 jautājuma zīmes?

 

Vairākas izsaukuma un jautājuma zīmes pēc kārtas skaitās kā kliegšana. Tas nav pieklājīgi un patīkami. Mācies izteikt savas domas normālā valodā. Jo vieglāk un saprotamāk būsi uzrakstījis savu sakāmo, jo vairāk cilvēki to sapratīs un galu galā arī ievēros.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...