Jump to content
php.lv forumi

top.opener.window.reload nereloadē lapu iekš IE


hmnc

Recommended Posts

Problēma sekojoša:

 

Ir pamatlogs no kura tiek atvērts viens popup. Kad popupā tiek izdarītas kādas izmaiņas un nospiesta podziņa tad tiek izsaukta maģiska funkcija:

top.opener.location.reload()

 

un notiek pamatloga reloads.

uz FF viss strādā labi. uz IE arī strādā labi, bet tikai kādu pirmo un otro reizi.

Simptomi sekojoši darbā ar IE: spiežot pogu iekš popupa un reloadējot pamatlogu, pamatlogs rāda 'Opening page http://.... bla bla bla' un viss. nekas tālāk nenotiek. Tjipa lādē lapu, bet 0 rezultāta. mēģinot tajā pašā pamatlogā spiest STOP un ierakstīt ar roku adresīti nekas arī nenotiek.

Un tā uz diviem datoriem ar IE, turpretī ar FF viss kārtībā.

 

kādi varianti? IE bugs? Skriptošanas bugs?

 

Nekādas izmaiņas un lietotāju pāriešanu uz FF diemžēl veikt nevaru un nedrīkstu... hmm?

Link to comment
Share on other sites

,2005. gada 31. Oct 15:46]

opener.document.location=opener.document.location

25944[/snapback]

 

izskatījās cerīgi, bet pēc kādas 10 reizes (esmu uzstājīgs :D) vienalga nokarinājās, kā vienmēr

 

parent.location.replace(parent.location.href)?

25945[/snapback]

 

pārlādē pašu popup.

 

vispār sviests tāds, ka pēc tā gļuka IE atsakās redzēt vispār to domēnu.. visus citus atkal redz normāli... ir gadījies novērot līdzīgas lietas citās lapās paretam, bet pirmo reizi saskaros ar tādu gļuku paša kodētos darbos.

palīdz tikai IE restarts.

Link to comment
Share on other sites

bļin. nu nevar būt tak. nav jau nekāda ūber fīča.

ja uz FF neietu tad būtu tīri vai vienalga, bet lietotāji maitas visi kā viens IE izmanto un neko citu. hmmm...

25948[/snapback]

 

un tur parasti rodas tās problēmas .... nevar tak iemācīt tiek FCKNG lietotājiem lietot FF nevis IE man arī ar šito ir problēmas, lapa gandrīz vai jātaisa 2 Exemplāros, lai strādātu IE un FF ... sviesc .... BILL GATES Suxx.. vinam monopols, vinam piedrāzt par to ka ir tādi gļuki!!!

Link to comment
Share on other sites

nez. man kaut kā vienalga. FF ir gļukaināks par IE un daudz bremzīgāks. Un parastam lietotājam neko vairāk kā IE+SP2(popup blocker, etc) nevajag.

Un lapu vajag kodēt pa zelta vidusceļu - lai strādā abās frontēs :)

labi, bet ne par to ir šis stāsts.

 

starpcitu, draugiem.lv bilžu pievienošanai izmanto šo pašu joku ar .location. nez vai viņi atļautos gļukus ar IE. lai gan, ja mani atmiņa neviļ, tad tieši arī tur tika novērots tāds pats gļuks uz IE... hmmm. ja tikai uz viena tad varētu norakstīt uz windas gļukiem vai vēl nez ko, bet uz vairākiem!! pietam viens svaigi formatēts.

Link to comment
Share on other sites

lūk ko izdevās sagrābstīt iz error logiem:

 

[Mon Oct 31 17:40:29 2005] [info] [client *] client stopped connection before rvputs completed
[Mon Oct 31 17:41:54 2005] [info] [client *] send timed out
[Mon Oct 31 17:46:33 2005] [info] [client *] (32)Broken pipe: client stopped connection before rwrite completed

 

vai tas kāds IE gļuks ar uzkārušos konekciju vai ko tādu?

Link to comment
Share on other sites

laikam jau kad nospiež pogu STOP ielādes laikā... vismaz mans minējums :)

 

bet nu nedomāju, ka tas pie vainas.

 

es te sāku domāt ne JS virzienā, bet gan client-server virzienā... moš paliek kkāda konekcija vaļā, kura neaizveras un ta jaunu taisot kkas bloķējas.. nez.. neesmu par to interesējies... hmmmm?!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...