Jump to content
php.lv forumi

IE restarts


Recommended Posts

Kas varētu būt par iemeslu, ja manis taisīto lapu verot vaļā, konkrētā vietā pasaka error un norestartē IE (6)? pie kam uz vairākiem datoriem vienādi? kļūdu php skriptos nav, javaskriptos arī ne.

Link to comment
Share on other sites

un mums buutu jaamin, kas tajaa konkrētā vietā ir?

25512[/snapback]

 

Nē, būtu jāpasaka "man tā arī ir gadījies, izrādījās, ka..." vai arī jāklusē, ja nav ko teikt.

Link to comment
Share on other sites

nu es nezinu, kam jaaklusee un kam nav, bet uz tik vispaariigiem jautaajumiem nevienam nav veeleeshanaas atbildeet, bet tiiri cilveeciski uzdirst.

Un vispaar tavaa jautaajumaa ir pretruna: "... konkrētā vietā pasaka error.." un "kļūdu php skriptos nav, javaskriptos arī ne."

Link to comment
Share on other sites

nu es nezinu, kam jaaklusee un kam nav, bet uz tik vispaariigiem jautaajumiem nevienam nav veeleeshanaas atbildeet, bet tiiri cilveeciski uzdirst.

Un vispaar tavaa jautaajumaa ir pretruna: "... konkrētā vietā pasaka error.." un "kļūdu php skriptos nav, javaskriptos arī ne."

25517[/snapback]

Tīri cilvēciski parasti šeit nezdirš Aleksejs (paldies Tev par atbildi), Grey Wolf, bubu un vēl dažs. Cilvēciska uzdiršana laikam ir raksturīga noteikta vecuma rakstura iezīme?

Neredzu pretrunu savā jautājumā. Visiem maniem php skriptiem sintakse pareiza, javaskriptiem IE erroru nerāda.

Link to comment
Share on other sites

php scripti tur nebuus pie vainas, ja vien nespeeleejies ar custom headeriem

 

vainigs var buut htmls, css, javascripts - (un iespeejams veel kaut kaadi embed objecti, ja taadi tiek izmantoti)

 

a nesleep sveci zem puura, paaraadi kaa izskataas tas kas nocrasho ie - buusi uzbakstiijis kaadu jaunu veidu kaa ie nocrashot :)

Edited by v3rb0
Link to comment
Share on other sites

Njā... tagad tas vairāk nenotiek... tā pati situācija, tie paši datori, restarta nav.

Biju savā večuka prātā iedomājies, ka varētu būt kaut kāda standarta situācija, tjipa tu kaut kādu labi zināmu sīkumu izdari nepareizi un tev viss uzkaras.

 

Paldies tiem, kas atbildēja, mani neap@!r$ot.

 

Ak jā - lūdzu mani atvainot par aso toni, senior Analgiin.

Link to comment
Share on other sites

turpinot aizsākto tēmu...

ne es viens ar to saduros:

nesaprotu, kāpēc bija mani jāizsmej

 

http://forum.majorgeeks.com/archive/index.php/t-46602.html

 

View Full Version : Internet Explorer has encountered an Error and needs to close

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

RickM11-04-04, 23:14

I get this window more often than not lately. Not all sites do this so maybe it's a script some sites use? Anyhow, I am running Windows XP SP2, 1Ghz. AMD, 256K SDRAM. Internet Explorer 6.0.2900 XPSP2. I followed the instructions on scanning my system with all the downloads, and that was great, it did fix a minor problem, but this one remains. Any clues? Thanks.

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

animatorStrike11-05-04, 00:14

I get that sometimes too. It's not the scripting on the site, it's IE. I haven't found out what causes this, but if it really bugs you, try Mozilla Firefox (http://firefox.com). I don't encounter that error when I'm using that. :)

 

 

Pilna Google ar vaicājumiem par šo problēmu, atbilde - diemžēl katram savādāka.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...