Jump to content
php.lv forumi

par Templeitiem un failiem


bra

Recommended Posts

Labs vakars,

Tātad atradu šajā pašā foruma dažādus template skriptiņus

izvēlējos šo te topiku http://php.lv/f/index.php?showtopic=1421,

tātad kods:

<?php
$templ=@implode('',@file('temp/index.html'));
$templ=str_replace('{title}',"mana title",$templ);
$templ=str_replace('{fails}',[B]??????????[/B],$templ);
echo "$templ";
?>

Problēma ir tāda, ka vēlos lai {fails} vietā tiktu unclūdots fails inclūdot jau nau problŗma, bet problēma ir attēlot to tieši tajā vietā, kur norādīts {fails}, ja lietoju implode tad tiek izvadīts tikai html daļa php tiek ignorēts, bet loģiski, ka vēlos izmantot tieši php ar visiem echo utt, ja vienkārši inclūdoju, tad izpildās arī, php , bet tas protams ka notiek pirms pārējo {item} izvades, cik noprotu tad lai korekti viss strādātu maisa tas echo "$templ";, jo viss izvadīts un tādēļ php kods, kurš atrodas include failā tiek ignorets, bija ideja veidot ko tamlīdzīgu:

<?php
$file_templ=str_replace('{fails}',include("fails.php"),$templ);

$templ=@implode('',@file('temp/index.html'));
$templ=str_replace('{title}',"mana title",$templ);
echo "$templ";
?>

Bet man nav nemazākās nojausmas kā šādā gadījumā izvadīt to faila saturu lai tajā esošais php kodas arī izpildītos ja liekam ar echo tad nav varantu nekas netiek izvadīts

 

Ceru ka +- apraxtīju savu problēmu.

 

Paldies Jums jau iepriekš

Link to comment
Share on other sites

Īsti nesaprotu, kāpēc tev vajag kautko repleisot, ja jau tur izpildi php kodu ar to include.

To kur tu tur gribi repleisot {title} par kautkādu tekstu, tur raksti:

<?php echo $title; ?>

un tajā galvenajā failā, kas inklūdos to failu nodefinē to $tile tādu kā tev vajag.

Link to comment
Share on other sites

laikam būs jāizstāsta kādēļ tas ir nepieciešams es izvēlējos veidot templatu bāzetu dzinēju tādēļ, jo nepieciešams manīt dizainus, manīt pozīcijas vietām utt daudzko varēja cmuki uztaisīt ar css, bet piemēram apmanīt vāru ar uzvāru vietam (varbūt nav tas pats labākais pieērs) ir diezgan sarežģīti un visi templeti ir html faili izvēlejos veidot templeitu sistēmu, būtībā vienīgai ko vēlos panākt ir lai {fails} vietā tiktu inklūdots un izpildīts php fails tas arī viss,

 

Tad man vel arīdzen radās jautājums par BBkoda uzbūvi piemāram [adrese=php.net]php.net[/adrese] kā tas tiek panākts labi ar parastajiem BB tagiem var tik galā piemēram

$templ=str_replace('',"<b>",$templ);

$templ=str_replace('',"</b>",$templ);

 

bet kā panākt lai šī te daļa =php.net tiktu padaota php koda tālakai pastrādei, un arīdzen vel viens jautājums kā panākt lai starp [m] text [/m] esošais saturs tiktu padots php koda tālākai apstrādei, piemēram gadījumi, kad nepieciešams izkrāsot kodu ar highlight_string f-cijku [kods] mans kods utt [/kods] izķesējam saturu ārā izkrāsojam un ieliekam atpakaļ tā laikam sanāktu skaidrojums

Link to comment
Share on other sites

* par 'templeitiem', bet kas vainas..

1. dabu requestu no usera un izdomaa kas jaadara

2. sadabuu datus, ja vajag

3. apchubina datus lai vieglaak paraadiit

4. un beigaas include('templates/asd.php'); kuraa ar atdali htmlu un maini izkaartojumu cik tik gribi.

 

* par bbcode

preg_match(), preg_replace() utt buut tavi draugi.

Link to comment
Share on other sites

oki mēģināšu savādāk 3 faili

index.php

 

apstrādā templeitus uz izvada tos

 

tem.html glabājas dizailns ar templeita ar templeita elemantiem {title}{fails}utt

 

include.php

 

inclūdojamais fails

 

būtībā vienīgai ko vēlos panākt ir lai {fails} vietā tiktu inklūdots un izpildīts php fails tas arī viss

Link to comment
Share on other sites

esmu izbradājis ntās lapas, bet nekur neemu atradis tādu lietas esamību bet vai man lūdzu kāds var pateikt vai tas maz ir iespējams un ja ir tad labrāt uzklasuītku jūsu viedokli, pašā pamatā es vēlos inclūdot pagi tur atrodas {fails}

šis te variants izgāzās

$out=str_replace('{fails}',include($fails),$templ);

jo fails tiek ielādēts pirms vur citur ir noticis echo, tāda lūk mana sāpe

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...