Jump to content
php.lv forumi

new.draugiem.lv


Klez

Recommended Posts

Piekrītu! Es arī delfus sevišķi necienu :) Stagnātisks dizains, maza pārskatāmība, protams, delfi pelna apmeklējumu uz to, ka jebkurš lotgoļu lauķis, Rīgas pensionārs vai mājasniece vai blonda sekretārīte, to adresi zina :) Esmu pārliecināts, ka apollo.lv un tvnet.lv - šos domēnus zin daudz mazāk tautas. Lai arī, piekrītu - tādā ziņā apollo.lv ir vislabākais, bet tā "Bite" reklāma ir vienkārši marasms. Tvnet.Lv - nu par šito portālu ir pilnīgi jāmeklē, lai ko labu varētu pateikt - varbūt salīdzinoši labas ir vienīgi tās pāris gļukainās onlinetv iespējas. :)

24868[/snapback]

tu ko te dirs uz latgaljiem?? latnet.lv ir pats pirmais cik es zinu, tad taa vietaa paraadiijas tvnet.lv tieshi taads pats. latnet.lv pat paaradresaacija staaveeja uz tvnet.lv

un latnet.lv ir latvijas neta pamats.

Un es, kaa lotgoljis paarstaavis, pirmo reizi latnet.lv ieliidu pirms 9 gadiem, jo tik tieshaam daudz domeenu nezinaaju...;] un tas tvnet.lv man gan ar aizveesturisku kolhozu atdaadina, jo divas reizes dizainu nomainiit pa taadu laiku...

Link to comment
Share on other sites

tu ko te dirs uz latgaljiem??  latnet.lv ir pats pirmais cik es zinu, tad taa vietaa paraadiijas tvnet.lv tieshi taads pats. latnet.lv pat paaradresaacija staaveeja uz tvnet.lv

un latnet.lv ir latvijas neta pamats.

Un es, kaa lotgoljis paarstaavis, pirmo reizi latnet.lv ieliidu pirms 9 gadiem, jo tik tieshaam daudz domeenu nezinaaju...;] un tas tvnet.lv man gan ar aizveesturisku kolhozu atdaadina, jo divas reizes dizainu nomainiit pa taadu laiku...

 

Haha :lol: Par tiem lotgoļiem - tā ir pārnestā nozīme, jo vienkārši, tas tomēr ir Latvijas nabadzīgākais novads, attiecīgi - mazāk pieejams internets un mazāk zin par to lietu! Es runāju par tautas masām.

tvnet.lv - nu es ar to zināju sen, bet nu nepatīk, nav tur ko darīt! Šobrīd tiešām visvairāk rullez apollo.lv un cerams, viņi apsteigs delfus.

Link to comment
Share on other sites

Haha  :lol:  Par tiem lotgoļiem - tā ir pārnestā nozīme, jo vienkārši, tas tomēr ir Latvijas nabadzīgākais novads, attiecīgi - mazāk pieejams internets un mazāk zin par to lietu! Es runāju par tautas masām.

tvnet.lv - nu es ar to zināju sen, bet nu nepatīk, nav tur ko darīt! Šobrīd tiešām visvairāk rullez apollo.lv un cerams, viņi apsteigs delfus.

25000[/snapback]

nabadziigaakais, tas nemaz nenoziimee stulbaakais.. korelaacija te nestraadaaa.

un ja tu runaa par nabadziibu, tad papeeti statistiku, nemaz jau tie dati tik daudz neatpaliek no latvijas. nekur juus miiliishi neesat aizgaajushi. tie paars procenti...:P

pats gan jau pat neesi bijis latgalee, tikai veco tirgus babenjas saklausiijas un tak gudrojas..

Link to comment
Share on other sites

Bla bla bla.. Atkal sākas.. Tas sucks, tas nē... Cik tā var? Vai nav vienalga kas kuram patīk? Kas ko nopircis utt.. Tā kā tāda dzeltenā prese šis foruma topiks.. Tracina..

25398[/snapback]

 

es teiktu ka offtopikam tas kaa reiz der

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...