Jump to content
php.lv forumi

sinhronizācija


sviesc

Recommended Posts

Labda diena,

 

Tātad, ir gadījumi, kad nepieciešama sinhronizācija (failu un DB), kā jūs risinat šo nelielo problēmiņu, ja strādājat gan mājās, gan pie kaimiņa gan darbā, ideja pavisam vienkārša lai visās darba vietās, būtu vienādi faili un arī dez datubāzes, pašam ir vairākas idejas, kurs arī ik palaikam izmantoju.

  1. iznamtot zibatmiņas
  2. izmantot HDD rack (ārējais HDD)
  3. izmantot vienu serveri, kur glabājas infa

itkā loģiski šķiet izmantot 3 risinājumu, bet nevienmēr ir pieejams šāds te serveris. Mans jautājusm ir vai pastāv tādi sinhronizācijas tūļi, ar failiem itkā elementāri viarātu tikt galā copy/paste, bet ar datubāzēm būs tā kā būs, jo nevienmēr gribas vērt vaļā consuli, vai phpmyadmin (win gadījumā) un raxtīt(kopēt) pēdējo infu. Ja tāds tūlis eksistē, tad jau varētu uzlikt uz kāda serverīšā kādu mazo serverīti un visur citur salikt klientus, bet leilākais jautājusm ir Oprerētāj sistēmu sadarbība, piemēram serveris stāv uz linux un viarums darba staciju ir win. ceru ka manu domu spratāt.

Link to comment
Share on other sites

man ir domas taisīt DB-sync tūli, kur DB struktūra ir aprakstīta failos(PHP-masīvos).

 

Līdz ar to, varēs sinhronizēt dajebk-dajebkur (any DB principā pēc iespējas)

 

Es šo paņemienu ņemu no MBS-Axapata, kurs viss kods ir iekš AOT (Application-Object-Tree), un vienmēr var veikt sinhronizāciju kad vien vēlies, kaut vai prieka pēc...

 

struktūra vare'tu būt sādu

 

DBSync
   (extends DBAccessor)
DBSyncMYSQL
   (extends DBSync)

 

un izsaukšana

 

DBSync::synchronize();

 

 

masīvi izskatās šādi (katrai DB savs wraperis DBSyncXYZ )

 

$tables = Array( 'table1', 'table2' );
$table1 = Array(
  'field_1' = Array( 'field', TYPE_INT, 11, 'auto_incerement' ),
  ...
  'prim_idx' = Array('primaryindex', Array('field_1','field_2') ),
  ...
);

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...