Jump to content
php.lv forumi

Nezinu Ko Dariit !


Uldeens

Recommended Posts

Vienkaarsi gribu izteikties...

 

Tas ir kautkaads sviests ka neviena funkcija komanda skripts nestraadaa..

Meegini peec graamatas neiet..Pat webserveri nevar uzinstaleet peec vinu parauga..

 

Super uzinstaleeju webserveri

 

nezkaapeec skripts <? echo "Hello world"; ?> Neiet.

 

Blin nokopeeju no neta kautkaadu skriptu neiet...

 

Kaa peec kuras graamatas labaak maaciities??????

 

Buutu labi ja kaads zinaatu konkreeti peec kuras graamatas uz kura web servera......jo es jau 100 reizes paarliecinaajos ka izdari visu kaa graamataa un neiet...

 

Vajag to sito pamainiit php.ini failaa.

iekopeet php4ts.dll failu windows direktorijaa utt.

 

Bet vai kaads var pateikt tiesi kuras graamatas skripti un tiesi kaada web server versija kopaa straadaa.

Bet tiesaam straadaa nevis ieklaujot skripta prieksaa

kautkaadu skriptinu vai funkciju kura protams ir pats pa sevi saprotama darbiiba

tikai Hakerim :D vai hvz kam , bet nejau parastam cilveekam kurs nezin sos smalkunus un (nav agraak straadaajis ar PERL; vai C++; vai C- :));vieniigi ja neskaita antikvaaro ZX SPECTRUM 48 pirms 15 gadiem:)) ))

 

Nu taa palika labaak.... :) Protams Janni laipni luugts un zaagee mani svaa skeptika tonii un mani pel pa stulbajiem jautaajumiem man po....

 

Hakeris tas bija labi hi hi :))

Link to comment
Share on other sites

Vienkaarsi gribu izteikties...

 

Tas ir kautkaads sviests ka neviena funkcija komanda skripts nestraadaa..

Meegini peec graamatas neiet..Pat webserveri nevar uzinstaleet peec vinu parauga..

 

Super uzinstaleeju webserveri

 

nezkaapeec skripts <? echo "Hello world"; ?> Neiet.

 

Blin nokopeeju no neta kautkaadu skriptu neiet...

 

Kaa peec kuras graamatas labaak maaciities??????

 

Buutu labi ja kaads zinaatu konkreeti peec kuras graamatas uz kura web servera......jo es jau 100 reizes paarliecinaajos ka izdari visu kaa graamataa un neiet...

 

Vajag to sito pamainiit php.ini failaa.

iekopeet php4ts.dll failu windows direktorijaa utt.

 

Bet vai kaads var pateikt tiesi kuras graamatas skripti un tiesi kaada web server versija kopaa straadaa.

Bet tiesaam straadaa nevis ieklaujot skripta prieksaa

kautkaadu skriptinu vai funkciju kura protams ir pats pa sevi saprotama darbiiba

tikai Hakerim :D vai hvz kam , bet nejau parastam cilveekam kurs nezin sos smalkunus un (nav agraak straadaajis ar PERL; vai C++; vai C- :));vieniigi ja neskaita antikvaaro ZX SPECTRUM 48 pirms 15 gadiem:)) ))

 

Nu taa palika labaak.... :) Protams Janni laipni luugts un zaagee mani svaa skeptika tonii un mani pel pa stulbajiem jautaajumiem man po....

 

Hakeris tas bija labi hi hi :))

ja neizdodas ar instalaaciju, varbuut ir veerts paciiniities teiksim eClub.lv ?

Link to comment
Share on other sites

Nu itkaa tagad jau ir uzinstaleets un iet.Bet vai tam nepieciesams pus gads????

(es domaaju lai uzinstaleetu)

 

Eclub jau arii man ir.

 

Tur ar 1 no 10 skriptiem aiziet(nu maniem protams)

Kaut gan arii 80 % no seit ieteiktajiem labojumiem man nepaliidzeeja.

 

Es nevienu neapvainoju un atziistu ka nepaliidzeeja tapec ka es kautko atkal salaidu griistee.

 

Bet nu taads ir tas fakts.

 

Kaklz starpcitu tavs skripts gaaja tipa

<?echo $_request['vards'];?>

kautkas tamliidziigs tur bija..

 

Un Mazais Hakeris ar iistos skriptus man suuta:)) tos kuri garso manam apache:)...

Link to comment
Share on other sites

Vienkaarsi gribu izteikties...

 

Tas ir kautkaads sviests ka neviena funkcija komanda skripts nestraadaa..

Meegini peec graamatas neiet..Pat webserveri nevar uzinstaleet peec vinu parauga..

 

Super uzinstaleeju webserveri

 

nezkaapeec skripts <? echo "Hello world"; ?> Neiet.

 

Blin nokopeeju no neta kautkaadu skriptu neiet...

 

Kaa peec kuras graamatas labaak maaciities??????

 

Buutu labi ja kaads zinaatu konkreeti peec kuras graamatas uz kura web servera......jo es jau 100 reizes paarliecinaajos ka izdari visu kaa graamataa un neiet...

 

Vajag to sito pamainiit php.ini failaa.

iekopeet php4ts.dll failu windows direktorijaa utt.

 

Bet vai kaads var pateikt tiesi kuras graamatas skripti un tiesi kaada web server versija kopaa straadaa.

Bet tiesaam straadaa nevis ieklaujot skripta prieksaa

kautkaadu skriptinu vai funkciju kura protams ir pats pa sevi saprotama darbiiba

tikai Hakerim :D vai hvz kam , bet nejau parastam cilveekam kurs nezin sos smalkunus un (nav agraak straadaajis ar PERL; vai C++; vai C- :));vieniigi ja neskaita antikvaaro ZX SPECTRUM 48 pirms 15 gadiem:)) ))

 

Nu taa palika labaak.... :) Protams Janni laipni luugts un zaagee mani svaa skeptika tonii un mani pel pa stulbajiem jautaajumiem man po....

 

Hakeris tas bija labi hi hi :))

daudzi piemeeri ir rakstiiti (graamataas) cik esmu sastapies ar register_globals=On bet paarsvaraa webserveri piedaavaa register_globals=Off tur arii tev var rasties lielais vairums probleemu, citus iemeslus pagaidaam iedomaaties nevaru.

Link to comment
Share on other sites

1) Ir jaabuut paarliecinaatam ka apaches configaa (httpd.conf) ir sekojoshas rindinjas

 

LoadModule php4_module c:/kautkaadadira/sapi/php4apache.dll

AddType application/x-httpd-php .php

 

It iipashi parasti nav tieshi otraa rindinja (piem uz *ix sisteemaam automatiski instaleris ieliek pirmo bet neieliek otro un tad jaabriinaas kapeec nekas neiet lai gan raksta "Enabling php")

 

 

Pie kam njemt veeeraa "pliks" webserveris neatbalsta php

http://lv.php.net/manual/en/install.apache....apache.windows

 

2) Shii ir visu to EasyPHp u.c. packagu probleema.. Juuzeris uzliek kaut kaadu megapacku bet iisti nezin kur kas atrodas un ko ar ko iesaakt. Taapeec labaak ir vienreiz njemt un uzlikt visu no 0 un katru lieto konfigureejot pasham. Pie kam parasti jau katra no lietaam developeejas savaadaak PHP izlaich versijas citaa aatrumaa, apache citaa, mysql citaa.. liidz ar to shaubos ka katreiz tiek veidota jauna "all-in-one" paka.

 

Galugalaa ir jasaprot atskjiriiba starp lietotaaju un developeri (proti ir jaalasa dokumentaacija, specifikaacijas - sit back and relax laiks ir cauri :) ). Ja gribi njemties ar PHP tev attieciigi jaarikojas kaa otrajam, ja gribi tikai izmeegjinaat kas notiek peec <? echo 'Hello world'; ?> tad varbuut pietiek ar kaadu no publiskajiem php hostingiem.

 

 

3) Nav jaabuut Hakerim tachu lasiitspeeja un anglju valodas zinaashanas buutu veelamas.

Viss ko principaa vajag ir:

PHP: http://lv.php.net/manual/en/

MySQL: http://www.mysql.com/doc/en/index.html

un Google: http://www.google.com

 

Un protams shis forums :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...