Jump to content
php.lv forumi

<div> ar overflow:auto neskrollējas :(


ansis

Recommended Posts

Man ir šāds divs, kurā lieku tekstu, lai kopējais dizains nestaipītos. Ja teksts ir garāks, parādās skrollbars.

 

div#saturs {
   width: 440px;
   height: 370px;
   overflow: auto;
   }

 

Bet tas, maita, neskrollējas :((

Ne uz FF ne uz IE.

 

Vai ir kādas idejas/ieteikumi? Vai arī - tas ir normāli?

Link to comment
Share on other sites

<div style="width: 440px; height: 370px; overflow: auto;"></div> Un viss skrollējās uz nebēdu, gan FF, gan IE.

 

Viss (resp, viss dizains) tiešām skrollējas.

Bet teksts, kurš atrodas iekš diva, ja tas ir garāks?

<div style="width: 440px; height: 370px; overflow: auto;">
Te ierakstām GARU tekstu.
.........................
.........................
</div>

 

Dzīvē paraugs ir te: http://www.psih.lv/index.php?cat=1

Link to comment
Share on other sites

tas ir nepieciešams?

 

  <meta name="keywords" content="Viena psihoterapija atšķiras no citas. Nav tādas vienas, vispārīgas psihoterapijas - pastāv daudz virzienu vai skolu. Katrā no tām ir savi priekšstati par trīs sekojošām lietām:
1. kā darbojas cilvēka psihe/ dvēsele/ iekšējā pasaule;
2. kādā veidā rodas grūtības/ traucējumi/ slimības/ pataloģijas;
3. kādā veidā ir iespējama (terapeitiska) iedarbība ar mērķi mazināt vai likvidēt traucējumus.
Līdz ar to, dažādas skolas var būt pilnīgi pretējas savos teorētiskajos uzskatos par cilvēku, viņa psihiskajiem procesiem - par domāšanas un jūtu darbību. Daži pētnieki apgalvo arī, ka dažādās skolas atspoguļo to veidotāju dzīvi un personību. Lai nu tā būtu! Tās visas pastāv un kopumā visas ir aptuveni līdzīgi efektīvas. 
Lai arī katrā psihoterapeita izglītības programmā ir paredzēta iepazīšanās ar citiem psihoterapijas virzieniem, - vismaz galvenajiem - tomēr specializācija notiek vienā virzienā.
Te esmu īsi aprakstījis tos psihoterapijas virzienus, ar kuriem savā dzīvē un praksē esmu saskāries vairāk - esmu tos mācījies un/vai turpinu apgūt.">
  <meta name="description" content="Viena psihoterapija atšķiras no citas. Nav tādas vienas, vispārīgas psihoterapijas - pastāv daudz virzienu vai skolu. Katrā no tām ir savi priekšstati par trīs sekojošām lietām:
1. kā darbojas cilvēka psihe/ dvēsele/ iekšējā pasaule;
2. kādā veidā rodas grūtības/ traucējumi/ slimības/ pataloģijas;
3. kādā veidā ir iespējama (terapeitiska) iedarbība ar mērķi mazināt vai likvidēt traucējumus.
Līdz ar to, dažādas skolas var būt pilnīgi pretējas savos teorētiskajos uzskatos par cilvēku, viņa psihiskajiem procesiem - par domāšanas un jūtu darbību. Daži pētnieki apgalvo arī, ka dažādās skolas atspoguļo to veidotāju dzīvi un personību. Lai nu tā būtu! Tās visas pastāv un kopumā visas ir aptuveni līdzīgi efektīvas. 
Lai arī katrā psihoterapeita izglītības programmā ir paredzēta iepazīšanās ar citiem psihoterapijas virzieniem, - vismaz galvenajiem - tomēr specializācija notiek vienā virzienā.
Te esmu īsi aprakstījis tos psihoterapijas virzienus, ar kuriem savā dzīvē un praksē esmu saskāries vairāk - esmu tos mācījies un/vai turpinu apgūt.">

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...