Jump to content
php.lv forumi

Neiesaku hostingu.


Robis

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu, gan jau ka drizak kads uztaisija injekciju, ja jau butu serverim problemas un tu pazinjotu, kludas tiktu labotas

ari es esmu bijis uz serveris.lv bet aiziesana ir lidziga ka kaklz

Problemas bija, bet ne jau kaut kadas nezinamas izcelsmes un par tam visiem tika pazinots

Link to comment
Share on other sites

Bāc, es te izsaku savu viedokli un balstītu uz FAKTIEM, starp citu! Ja citiem ir bijusi pozitīva pieredze - nu ok! Tikai nez kāpēc te vēl 2 izteicās manāmi "pozitīvi" par serveris.lv darbību.

23907[/snapback]

 

Neredzēju kaut kā nevienu FAKTU :)

Ā, nu jā, pārgāja jamie no mysql 3.whatever tur kaada uz 4.1.x bez īpaša brīdinājuma.

Ir bijuši īslaicīgi downtime pa dienu, viens ilglaicīgāks pa nakti, ko esmu piedzīvojis.

Bet taa ir OK.

Un princpā katrs pats uzņemas atbildību, ja raksta standartiem neatbilstošus skriptus, html, utt.

Link to comment
Share on other sites

Neredzēju kaut kā nevienu FAKTU :)

Ā, nu jā, pārgāja jamie no mysql 3.whatever tur kaada uz 4.1.x bez īpaša brīdinājuma.

Ir bijuši īslaicīgi downtime pa dienu, viens ilglaicīgāks pa nakti, ko esmu piedzīvojis.

Bet taa ir OK.

Un princpā katrs pats uzņemas atbildību, ja raksta standartiem neatbilstošus skriptus, html, utt.

 

Neredzēji nevienu faktu? Izlasi vēlreiz visu diskusiju un vēlreiz un vēlreiz, kamēr ieraugi...

Nu, kādi tur standarti? Saproti - tas nevienam neinteresē! Un pāriešana par soļiem uz citu versiju (piemēram, 3 => 4) ir ļoti nopietns solis, vienalga vai tas attiecas uz db, vai php, vai server programmatūru! Par šādām akcijām ir jābrīdina stipri iepriekš! Un kādu tur atbildību? Serveris uzņemas atbildību par visu savu rīcību un viņiem arī ir viss jāparedz!

Kā tev pašam? Būtu normāli, ja, piemēram, būtu uzkodējis kodu php 4.1, piemēram, bet pēkšņi serveris pāriet uz php5 vai, izdomā, pēkšņi, ka php3 ir labāka un pāriet uz to? Un, ja izlasīji šo diskusiju kārtīgi, tad ievēroji, ka tur arī izmetās kaut kādi htpasswd pieprasījumi ne pa tēmu utt. Un, ja tev lapa gļuko tāpēc, ka serveris ir veicis kārtējās izmaiņas, kuras sākotnēji neesi paredzējis, tad nopūties - "ak es nepraša - kā es šito neparedzēju..." - un ķeries tūlīt pie kļūdu pašaizliedzīgas labošanas?

Edited by Robis
Link to comment
Share on other sites

galu galaa serveris.lv nau vieniigais hostinga sniedzeeejs. jaa vinjiem ira labs web adminpanelis.

 

To es zinu, ka nav vienīgais un jau šobrīd notiek aktīva pāriešana uz citu :)

 

Bet tas admin panelis - cik nu labs, cik nelabs - tieši to, ko visvairāk vajadzētu viņš nepiedāvā, bet kaut kādus failu uploadus (kurus patiesībā ērtāk veikt caur ftp), tas piedāvā. Nepiedāvā viņš lapas statistiku. Pozitīvi - piedāvā samērā ērtu .htgroup un .htpasswd izveidi, bet nepiedāvā atkal .htaccess izveidi. Nu - ne šis, ne tas.

Link to comment
Share on other sites

To uploadu tur vajag droši vien tāpēc, lai viss ir vienvient. Un varbūt, ka kaut kādas firmeles "speciālists" ( lasi - piemēram, apkopēja) droši vien nejēgs caur FTP.

 

Nekorekti ir salīdzināt ar "apkopēju" - stereotipiskiem uzskatiem nav vietas demokrātiskā valstī :)

Bet piemēram, tāds, kurš ir nespeciālists un neprot apieties ar ftp - nu sorry, kāpēc tad viņš uzņemas būt par lapas tehnisko personu? Tā, ka šī piebilde ir lieka - ir vajadzīgs tāds admins, kas piedāvā tehniskajai kontaktpersonai interesantas iespējas.

Link to comment
Share on other sites

nu par mysql upgreidu no 3.x uz 4.x VAJADZEJA gan vismaz pazinot paaris dienas ieprieks..

24094[/snapback]

 

Nu 3.x uz 4.0.x veel buutu pooh.

Bet paareja notika uz 4.1.x, kuram ir taada niansiite, kaa stipri savaadaaka attieksme pret db, tabulu un kolonnu encodingiem. Liidz ar to dazhaam lapaam gadiijaas visaadi smuki blakusefekti. Bet katraa zinjaa to, ka vinji BEIDZOT to izdariija, arii var apsveikt. Arii phpmyadmina versija peec nezcik gadiem ir uzlikta jauna... Nu bet tur arii ir taa pati probleema - vecajaas tabulaas, kuraam ir latin1 encodings normaali never ar lv burtiem rakstiit, par cik viss tas phpmyadmins griezhas uz utf8. mysql konekcijas nomainiishana uz latin1 arii neliidz.

Link to comment
Share on other sites

Paldies des par papildinājumu, kas tikai vēlreiz UZSVER SERVERIS.LV NEPROFESIONALITĀTI!

Nu kā var šitādas lietas darīt:

1. bez klienta atļaujas;

2. vispār pat nebrīdinot par to klientu.

 

Nu atvaino - labi, tagad citi centīsies novērst radušās problēmas saitos, citi pāries uz citu hosting pakalpojumu sniedzēju (kas būtu daudz apsveicamāk), bet nu fakts paliek fakts - šitāda rīcība ir pavisam amorāla no firmas, kas sevi sauc par līderi hostinga pakalpojumu tirgū! Lai jau savu zupu streb paši, bet es, cik vien manā lokā pazīšanās ir, visiem ieteikšu no serveris.lv turēties pa gabalu.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...