Jump to content
php.lv forumi

Neiesaku hostingu.


Robis

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ha ha ha

 

Nez kāpēc arī ārzemēs var dabūt ok vietu uz servera par 7$ mēnesī

 

Nu tad lūk, es pēc savas pieredzes saku... tur nav nekas labs.

 

1.) viņiem ir ļoti daudz jūzeru uz tās vienas kastes (100x)

2.) ... tāpēc tāda cena, ka kopumā viņi dabū 7x100 = 700$/mo...

3.) tas viss ļoti bremzē.. un tā saucamais `dedicated hostings` pie viņim sīdīgāks nekā pie mums parastais.

 

es tev čista iz pieredzes saku... tā kā mazs bērns, neklausies, ko saka lielie onkuli..

 

Serveru izīrē ir dārga tāpēc kā,

1.) aizņem konkrētu platību (zini cik tagad maksā zeme vienam m2 ?!!!)

2.) ēd elektrību

3.) i-neta `truba`

4.) aizņmetais ports switch-ā, kurš arī aizņem konkrētu platību.

5.) kaut kāda peļņa arī vajadzīga

 

galu galā veidojās prāva summiņa. cipars nav uzpūsts un nepaņemts no gaisa.

Link to comment
Share on other sites

Serveru izīrē ir dārga tāpēc kā,

1.) aizņem konkrētu platību (zini cik tagad maksā zeme vienam m2 ?!!!)

2.) ēd elektrību

3.) i-neta `truba`

4.) aizņmetais ports switch-ā, kurš arī aizņem konkrētu platību.

5.) kaut kāda peļņa arī vajadzīga

 

galu galā veidojās prāva summiņa. cipars nav uzpūsts un nepaņemts no gaisa.

 

1) jā - viena kaste varbūt aizņem 1/3 daļu no m2 un uz vienas kastes var uzlikt vismaz kādus saitus 10. Šausmīgi dārgi sanāk vietas īre! Varbūt vēl parēķināt, cik kubikmetru gaisa tā kaste aizņem un patērē (veido mikroklimatu)? :) Muļķības - tā telpa un gaiss priekš viena saita mēnesī izmaksā labi, ja 0,50 Ls.

2) ēd elektrību - nu viena kaste kādus 10 Ls elektrībā noēdīs mēnesī - piekrītu, bet kā jau teicu - uz vienas kastes var stāvēt vairākas lapas.

3) truba maksā vienreiz - viņa nav jāmaina katru mēnesi.

4) nezinu, kas par switchu, bet tā platība nekāda lielā nevar būt.

5) jā - kaut kāda peļņa vajadzīga - piekrītu! Bet ne jau 200 Ls mēnesī prasīt par šo pakalpojumu no viena klienta! Tas jau izskatās, ka vienā mēnesī atpelna izmaksas kādiem 2 gadiem, pārējos mēnešus šai periodā tik audzē vēderu. Nu, tas nav normāli.

Link to comment
Share on other sites

Robis, tu laikam neesi redzējis, kā izskatās īsts serveris(telpa),.. es nerunāju par ATX keisu + 5 portīgais hubs, kurš man pašam mājās ~ tāds ir...

23734[/snapback]

pilniigi piekriitu

normaalaa servera telpaa obligaata lieta ir gaisa kondensat. un jaudiigs upsis

un parasti sim meerkjiem tiek izdaliita atseviskja telpa kur iznjemot adminu un dazus tehniskos ljautinjus nevienu nelaiz - nedod dies ka kaada ciitiigaak apkopeeja izraus vadus :)

un normaals serveris vietu arii aiznjem vismas 1m2...

 

bet spriezot peec Deac cenaam taas gan ir vienkaarshas karbas ;)

Link to comment
Share on other sites

bet spriezot peec Deac cenaam taas gan ir vienkaarshas karbas ;)

 

nee nu neskatisimies tiesi uz DEAC....

 

pat ja ir ATX keiss, tad to ieliek ieksh raka skapja, un vietas aznjem uj-uj-uj... njemot veeraa, ka ATX server kaste aiznjem 50% platumaa no 19" rack kastes + ~15U augstumaa.

 

pats redzeju tadu konfiguraciju. UPSis apkshaa + 2 IBM `ATX` serveri - 40%! rack skapja...

Link to comment
Share on other sites

Viņiem tas tiek apgalvots daudzas reizes, bet nu viņi reti kad atbild... Nu, vispār jau apnīk viņus tramdīt arī... 5 Ls - tā nav liela samaksa mēnesī, bet nu sorry - 100MB maniem paziņām - viņu klientiem - 100 gadus nevajag salīdzinot ar stabilu server darbību. Tā, ka ja kāds var piedāvāt, kura firma piedāvā par samērā lēti - pliki stabilu serveri ar mūsdienīgu jaudu kaut kādu tur minimālu, kādas pieņemtas mūsdienās (droši vien sākot ar 100MB/s), tad droši dariet zināmu!

Link to comment
Share on other sites

...

23762[/snapback]

 

.. ja man atsūtītu e-pastu ar tekstu 'tu esi muļķis, tu neko nerubī, muldi savā mājas lapā un vispār es te vienīgais visu zinu, cik tam jāmaksā, kā tam jādarbojas...', tad nu diez vai man pret šādu klientu būtu normāla attieksme. Visticamāk, ka es viņu vienkārši pasūtītu trīs mājas tālāk. Ja girbi saņemt normālu atbildi no cilvēka, tad tev viņam ir jāraksta normāls e-pasts. Pavisam nesen vienam projektam vajadzēja izslēgt safe mode uz serveris.lv hostinga. Uzrakstīju saprātīgu e-pastu, izskaidroju situāicju, kāpēc to vajag, nākamās dienas rītā viss bija nokārtots. Tā kā par "tikai newbie jautājumu līmeni" diez vai piezīme bija īsti korekta. Ir jāiemācās komunicēties ar cilvēkiem. Jo vairāk lasu tavus postus šeit, jo man vairāk rodas pārliecība, ka tev puslīdz oficiālas komunikācijas spējas ir diezgan vājas.

 

Attiecībā uz tavām prasībām pret hostingu - pamosties, par tādu naudu, kā tu gribi dabūt sevis uzskaitītos pakalpojumus, tu viņus nedabūsi ne Latvijā, ne Zimbabvē.

 

Par to tavu kašķīgo klientu - tā jau ir tava problēma, ka neesi līdz galam izskaidrojis klientam jūsu sadarbību un hostinga pakalpojuma sniedzēja lomu tajā.

 

P.S. uz serveris.lv hostējos, no tā pašiem pirmsākumiem - biju viens no pirmajiem klientiem. Problēmas, godīgi sakot, īsti neatceros. Ja arī tās bija, tad nebija nozīmīgas. Aizgāju pavisam vienkārša iemesla dēļ - sāku savas lapas hostēt pats aptuveni gadu vai vairāk atpakaļ. Tā kā par nesenajām problēmām nemāku spriest, bet nedomāju, ka tās nebūtu risināmas saprātīgākā ceļā, kā vazāšana pa forumu.

Link to comment
Share on other sites

Ir jāiemācās komunicēties ar cilvēkiem. Jo vairāk lasu tavus postus šeit, jo man vairāk rodas pārliecība, ka tev puslīdz oficiālas komunikācijas spējas ir diezgan vājas.

 

varbuut ieteiksi kur var iziet komuniceeshanas kursus un ieguut sertifikaatu???? jo man liekas man ar liidziiga probleema

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...