Jump to content
php.lv forumi

Custom scrollbar


Robis

Recommended Posts

"peldošie freimi" ?

23432[/snapback]

IFRAME :)

vismaz krieviski gandriiz visa doc. taa arii sauc 'plavajushi freimi' :)

un latviski arii vareetu buut peldoshie freimi jo nav noteikta preciiza atrashanaas vieta -teiksim ieliec tabulaa kurai mala reseizojas :) pie katras izskjirtspeejas atradiisies mazliet citaa vietaa - aizpeldees ;)

Link to comment
Share on other sites

Par dizaineeshanaas labo toni, cik cilveeku tik dazhaadu viedoklju.. Driizaak to vareetu saukt par dizaineeshanas modes kliedzienu.

Cik firmu - tik dazhaadu piegaajienu pie webu izstraades.. Turklaat webiem ir dazhaadas funkcijas, kas arii maina visu sho padariishanu. Es tajaas runaas vairs neklausos..

Lasu infu, maacos un kustinu savu smadzeni..

Edited by Ugabuga
Link to comment
Share on other sites

dizaineeeties ar freimiem tak sen jau vairs neskaitaas labais tonis.

bet sisteemaas kur freimu tiesam vajag, tur dizains ir mazsvariigs.

23446[/snapback]

Speeciigi vaardi, tieshaam? Ja Front-End, tad jaa, bet ja administraacijas dalja? Es straadaaju ar vienu CMS sisteemu, kur administraacijas dalja sastaav no freimiem - augshaa kaadi 80 px height - main menu, logout buutons, veel shaada taada infa, apaksheejais freims - paareejais kontents (ok, par hidden freimiem ar 0px height nerunaashu), un tur dizains arii admina daljaa nav mazsvariigs, jo straadaa tak klienti, kas to sisteemu nopirkushi un kuriem gan patiik smukas podzinjas, kraasa utt

Link to comment
Share on other sites

:)

nu jau panesīsies fleims par freimiem, protams atvainojos ka aizskāru freimistu jūtas, bet es labāk cenšos neizmantot freimus, jo no servera nevari viennozīmīgi nokontrolēt kur kā un kādā freimā kurš bloks kad rādīsies.

 

man skiet ka pazūd freimu jēga brīdī kad, pieminētajā cms backendā ievajadzēsies verot vaļā formu 'X' headerī rādīt kaut ko citu nekā pārējās formās - t.i. pārlādēt arī headera freima saturu -sākas tad javascripti vai visa frameseta pārlādēšana - ar ko tas labāk kā viens html dokuments?

 

otrkārt - ja userim jāpasaka kur atrodas funkcija 'Y' vari stāstīt spied to, spied šito, tad to.. vai arī ne-freimu variantā iedot linku backend/asd/dsa/Y

 

hidden iframes - imo lieki - var ajax,xml-rpc vai kaut ko līdzīgu izmantot.

Edited by v3rb0
Link to comment
Share on other sites

man skiet ka pazūd freimu jēga brīdī kad, pieminētajā cms backendā ievajadzēsies verot vaļā formu 'X' headerī rādīt kaut ko citu nekā pārējās formās - t.i. pārlādēt arī headera freima saturu -sākas tad javascripti vai visa frameseta pārlādēšana - ar ko tas labāk kā viens html dokuments?

23479[/snapback]

nu personiigi man kaapeec patiik izmantot shaadus divus freimus admina daljaa ir tas, ka es varu tajaa apaksheejaa lielajaa freimaa atveert Front-Endu un es kaa admins varu staigaa pa saitu, nezaudeejot aatru iespeeju atkal atgriesties kaut kaadaas admina daljaas. Teiksim ieraugu saitaa kaut kaadu nepareizi uzrakstiitu fraazi, tuuliit top freimaa izveelos Phrases, atrodu to un mainu attieciigi. Taa jau protams funkcionaalaa zinjaa nekas krutaaks nav.

Ja vajag paarlaadeet top freimu: 1) nekas taads veel nav bijis vajadziigs, 2) ja arii vajadzees, nu tad protams, javascrips - parent.loaction, opener.location

 

otrkārt - ja userim jāpasaka kur atrodas funkcija 'Y' vari stāstīt spied to, spied šito, tad to.. vai arī ne-freimu variantā iedot linku backend/asd/dsa/Y

23479[/snapback]

nesapratu tavu domu

Link to comment
Share on other sites

a prieksh kam man browsera adresee jaaraada viss links? Tieshi ljoti labi, ka neredz

 

Interesanti, kāpēc tiek taisīti friendly url, piemēram... Vai arī - kā iedosi norādi uz konkrēto vietni (šaurā nozīmē - tas ir, attiecīgi katrā freimā sava konkrēta lapa)? Un ieraugot URL, neko nevar uzhakot vai diži izsecināt, ja, protams, programmētājs nav bijis ambīlis un nav tajā sarakstījis piemēram db tabulu lauku nosaukumus vai vēl kaut kādas figņas.

Link to comment
Share on other sites

man liekas, ka tu Robi mani nesaprati. CMS viss ir tikai uz freindly URL - gan front-endaa gan adminaa. Front-endaa viss normaali un kaa parasti - browser address baraa paraadaas freindly url, tjip. www.analgiins.lv/site/contacts.html, www.analgiins.lv/site/news/latvia.html. Admina daljaa top freimaa ir linki, kuriem noraadiits target: <a href="phrases/list.html" target="content">Phrases</a>, kur `content` ir lielaa freima nosaukums.

".. kā iedosi norādi uz konkrēto vietni.." nu vot ar tiem linkiem, kuriem noraadiits target

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...