Jump to content
php.lv forumi

XHTML jēga


Robis

Recommended Posts

un kāpēc lai strādātu?!

 

DIV = block elements...

TD ir šūnas un to platumu rēķina dzinis. pēc vajadzības resaizojot arī tabulu.

 

kā jau teicu, kad iepriekš padomā, visam jābūt definētam.

Kāpēc lai LI newrapotu tekstu, a? tač izskatās OK..

 

nefiksētas `malas` kretinē.. :)

 

PS: tavs piemērs ir no tiem, kad tiešām layouts tika zīmēts TABULAS-veidā un tur tiešām nav izejas, kā tikai izmantot tabulu...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu, tas, ka tie div'i pārklājas, savelkot browser logu mazāku, tas ir nopietns gļuks it kā no vienas puses, taču no otras - lapa nav paredzēta tik mazam platumam un tā tad ir attiecīgi user problēma, ja viņš tur saskata gļukus...

Piekrītu - šitādām lietām parasti piekasās dizaineri, tādi, kas paši no web dizaina nejēdz (pazīmēšanās dēļ) vai arī vienkārši piekasīgie.

Link to comment
Share on other sites

Mans galējais slēdziens: tas nav gļuks.

Iemesls: lapai ir paredzēts noteiktais minimālais apskates platums - pixeļos - un ja kāds grib skatīt to mazākā platumā un pēc tam kretīniski aizrādīt par gļukiem, tad tā ir viņa problēma :)

(tad jau es arī varētu teikt, ka manam datoram ir gļuks - tas nevar man uzvārīt tēju ;))

Link to comment
Share on other sites

to nevareetu nosaukt par gljuku, bet taisiit lapu un teikt ka users ir pats vainiigs ja ticis pie maza monitora arii nevareetu, ir jaaparedz ka ne visi straadaa ar dizainu un patiesiibaa tie kas straadaa ar wordu var mieriigi darbaa iztikt arii ar 15' monitoru, tacu webaa lien visi ne tikai tie kam ir 19' monitori

Link to comment
Share on other sites

to nevareetu nosaukt par gljuku, bet taisiit lapu un teikt ka users ir pats vainiigs ja ticis pie maza monitora arii nevareetu, ir jaaparedz ka ne visi straadaa ar dizainu un patiesiibaa tie kas straadaa ar wordu var mieriigi darbaa iztikt arii ar 15' monitoru, tacu webaa lien visi ne tikai tie kam ir 19' monitori

 

Nu, paklau, te neiet runa par 19 collu monitoriem...

Ja jūzerim ir monitors, kas rāda zem 800x600 pikseļiem, tad tieši tā - tā ir viņa problēma! Web dizainerim nav jāpielāgojas visādiem akmens laikmeta jūzeriem (kuri visticamāk tāpat nekādu labumu lapas biznesam nedos...).

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...